2733
2739

من یه خانم شمالیم که همسرم عاشق دستپختم، ولی امروز شفته پلو دادم به شوهرم کلی غر زد 😂منم حرف نزدم نشستم خوردم 😝 داد و بی داد خونه چرا تمیز نیست ظرفها چرا کثیفه 😁 بعد دید جوابشو ندادم ، منو بوسید گفت ببخشید بده غذا رو بخورم 

میگن مردا رو تحویل گرفت 

خداییش نخواستم دعوا بشه ساکت بودم 

ولی شوهریم فک کرد من چقدر مظلومم😂😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندایی منم شمالی دست‌پختش حرفففف نداره زبانزده فامیله 🤤😋😋

تا رسیدن به تو امکان دارد زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد                                                              ❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤
2731

خب ؟😬

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

دستپخت ترکا هم خوبه خدایی 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738

ازقدیم گفتن زن شیردل میخوای از کوردا بگیر

زن خوش دستخت پخت میخوای از شمالیا

زن خوشگل میخوای از ترکا

و و و و

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
2706