2733
2739
عنوان

اصفهان بینظیرترین شهر ایران

194 بازدید | 16 پست

هفته پیش اونجا بودیم با همسرم و وسرم واقعا یه شهر رویاییه، آفرین به اصفهانیهای عزیز واقعا سلیقتون حرف نداره، از شهرتون مسخصه چه آدمای باسلیقه و خوش ذوقین، ما از تبریز رفته بودیم از وقتی اومدم دلم میگیره، از هوای تابستانی اصفهان یهو پرت شدیم هوای پاییزیو سرد تبریز

❤هر که در عشق سر از قله بر آرد هنر است، همه تا دامنه کوه تحمل دارند❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شیرازم ک دیه نیاز ب تعریف نداره😎

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
2738
کجاش بودید

هتل سفیر بودیم ولی تقریبا یه هفته همه جارو گشتیم

شما اصفهانی هستین؟ 

کجاش بودید

روز اول رفتیم چهلستونو پل خواجو و سیو سه پل

روز دوم پارک ناژوان آکواریومو باغ خزندگان، عصرش جلفا

روز سوم با یه دوستی قرار داشتیم کلا نقش جهان بودیم عصرشم اومدیم رفتیم سیتی سنتر

روز چهارم رفتیم شاهین شهر چون همسرم اونجا درس میخوند ده سال پیش رفتیم تجدید خاطرات

عصرشم رفتیم نقش جهان سوار درشکه شدیم

روز آخرم رفتیم کلیسای وانک و عصرشم باغ گلها

عالــــــــــــــــــی بود

روز اول رفتیم چهلستونو پل خواجو و سیو سه پل روز دوم پارک ناژوان آکواریومو باغ خزندگان، عصرش جلفا ر ...

فدات عزیزم.

نظر لطف شماست بانو جان...

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
شماهم اصفهانی هستی

بله عزیزم...

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
هتل سفیر بودیم ولی تقریبا یه هفته همه جارو گشتیم شما اصفهانی هستین؟ 

اهان عزیزم. بعله اصفهانی ام😉

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
2706