2733
2734
گلاب چجوری ؟شربت یا همینجوری

روزی یه قاشق گلاب

شبا آب نمک قرقره کن

سوپ خیلی خوبه حتما بخور

اگ میتونی اب میوه طبیعی

اب هویج یا اب پرتقال

جایی که دل شکستگی از حد بگذرد چشم ها به حرف می آیند. با الفبای اشک....!!! آرام و بی صدا...(:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منکه کسیونداشتم بهم برسه به دوتابچه هم میرسیدم من اونموقع سوسیس وهندونه میخوردم،متدرشوهرمیناهستن دوققدم فاصله داریم ولی میگفت مامیترسیم کرونابگیریم الان که پدرشوهرم مریضه انتظاردارن من برم بهشون برسم

برای خوب شدن بچه ام صلوات میفرستی؟؟
2740

جوشونده ی کندور دم نوش آویشن و به ومیوه ی به؛عسل آبلیمو وآب سیب وآب هویج؛کباب گوسفندی؛سوپ؛چای دارچین.آب گلاب...ویتامین سی قرص جوشان.‌.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

سوپ بلدرچین با پیاز فراوون، آب نخود، دمنوش(آویشن، لیمو عسل زنجبیل)، سوپی که دکترم گفت(بلغور جو و گندم و ماش و بلدرچین و هویج و کدو حلوایی و سیر و پیاز و گشنیز و جعفری و روغن حیوانی) 

آب سیب، فالوده سیب و گلابی و عسل

❌❌❌لبنیات نخور❌❌❌

منکه کسیونداشتم بهم برسه به دوتابچه هم میرسیدم من اونموقع سوسیس وهندونه میخوردم،متدرشوهرمیناهستن دوق ...

آخی عزیزم

خداروشکر حالتون خوبه حالا

آره واقعا همونجور که بقیه توقع دارن خوب شماهم انتظار داشتید ازشون اونم با بچه خیلی سخته این بیماری😩

ان شاءالله پدرشوهرتونم حالشون خوب شه

اما نرید و فقط روزانه دوسه بار باهاشون تماس بگیرید

اگه خدایی نکرده خودتون و بچه هاتون درگیر شید نگاهتونم نمیکنن

2706