2737
2734

واقعا متوجه شذم ک خدا دیگه با من دشمنی داره یا صدای من یه نفرو نمیشنوه

😔😔😔😔😔 واقعا موندم چرا یکی تو 18 سالگی به عشقش میرسه و عروس میشه 

الان 22 سالمه دلم میخواد کسی تو زندگیم بیاد عاشق بشم اونم عاشقم باشه چرا خدا این حسو نصیبذمن نمیکنه، 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

مگع چ گناهی کردم فقط ترخدا نگید وقتش نرسیده و فلانه من الان میخواد دلم شاید خدا بخواد تو 30 سالگی نصیبم کنخ اما من الان میخوام طاقتم دیگه بند اومدهههههههههههههههه

بسم‌الله

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیگه چ میشه کرد

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
2738
2706