2737
2739
عنوان

من چیکار کنم با این خواهر شوهر

476 بازدید | 28 پست

هر چی که میخرم مثلشو میره میخره حالا این به کنار هر تغییر و ساخت و سازی هم که تو خونمون انجام میدیم میخواد همون کارو بکنه اینم به کنار چند وقت دیگه میخواییم کابینت بکشیم مطمئنم هر جور بکشیم میره عینشو میکشه 😥😥فک کن میری خونه ش انگار اومدی خونه خودت نمیدونم چیکار کنم چی بهش بگم

با خودم میگم بزارم اول خواهر شوهرم کابینت بکشن بعد ما بکشیم اینجوری هم باید چند ماه یا چند سال منتظر باشم تا خانم کابینت بکشه

چیکار کنم خسته شدم😭😭😭

حتی شبیه اسم تو را که می‌برند با هر اشاره بند دلم پاره می‌شود... دلبر❤️

اینجور ادما خیلی رو مخن مام ی چند نفر تو فامیلمون هس البته فایمل نزدیک نیستن قطع رابطه کردم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اینجور ادما خیلی رو مخن مام ی چند نفر تو فامیلمون هس البته فایمل نزدیک نیستن قطع رابطه کردم

بدبختی هم اینه که خونه هامون نزدیکه همه

قطع رابطه هم که نمیشه کرد

خب راستش رو مخه  به روش نمیاری؟

من یه آدم بی زبون😑

به شوهرمم که میگم میگه حرص چیو میخوری خب سلیقتو دوس داره  

2738

منم هر كار كنم خواهرشوهرم ميكنه ولي عينشو نه

مثلا گوشي بخرم ميره ميخره ماشين بخريم ميرن ميخرن خونه رو تعميرات كنيم خونه شونو تعميرات ميكنن

عينشو نه

منظورم اين بود مثلا عين كاغذ مارو نمكينن يه طرح ديگه ميكنن ولي مثلا ما كاغذ بزنيم خونه رو اونم ميره كاغذ ميزنه

من اگه از یه چیز خوشم بیاد ببینم جاریو خواهر شوهر ازش دارن محاله دیگه سمتش برم 

مشکل من اینه که اول من میخرم بعد میره مثلشو میخره

2706