2733
2734
عنوان

حق با منه یا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 55 پست

دختر سیاست داشته باش

اگرم نمیخوای این برنامه ات باشه نباید از الان که عقدین باهاش جبهه بگیری و بگی نه

بگو حالا ببینیم چی پیش میاد

بعد ک رفتین سر زندگیتون خودت یه جوری شرایط رو پیش بیار که دیر به دیر تر برین

خیلی  بی سیاستی

قسم به وعده شیرین مَنْ یَمُت یَرَنی من ایستاده بمیرم به احترام علی♥️

خونه خانواده تو چن وقت یبار؟

این دیوونه💀وجدان داشت                                         دیوونه عـشــ💔ــق داشت...(:                                                    این دیوونه، حس داشت😅                                        اما شده شـیــطــ👿ــان                                               این دیوونه، ای کــاش...☠️                                              این دیوونه، ای جــــان🤤                                           این دیوونه،پیک باز🥃بریز،بکن،عشق باش...🤘🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هفته ای ی بار زیاده؟؟؟؟

والا خوبه که هفته ای ی بار

من دو تا داییم اینا شهر دیگه ای زندگی میکنن(۱.۵ ساعت فاصله داره باشهرما)میان داییم زنداییم با بچه هاشون یک هفته تمام مثلا میمونن خونه مادربزرگم،تعطلات عید ۲ هفته میان‌میمونن،همه تعطیلات میان ،چی میشه؟

من با مادرشوهرم ی ساختمون زندگی میکنیم،هفته ای ی بار‌حتمااا میرم

❤Che khobe ke daramet
خانوادش خیلی پرو هستن.خاک برسرا.یه سره میخوان از ادم بکنن.

از دست عروسا.فعلا چیزی نگوشاید واقعا در حد یه حرف باشه.شوهرمنم اوایل میگفت یه زمین میخریم با داداشام و سه طبقه درست میکنیم برا هرسه.ولی هیچوقت انجام نشد و نخواهد شد

2738
اره دوس نداره تنها بره میگه هفته ای یه بار بریم سر بزنیم 

استارتر ببین شما خیلی بدبین هستی و کینه داری بیچاره شوهرت چه گناهی کرده همینم که قبول کردن تو یه ساختمون نباشید خیلی حرفه .فکر میکنی هر کسی قبول میکنه ؟؟؟ والا خانوادا های شوهر ما هم گل و بلبل نیستن ولی پدر و مادر خیلی مقام دارن خیلی زحمت سوهرت را کشیدن .به من چه یعنی چه ؟!!! شوهرت این همه میره سرکار و برا زندگی تون زحمت میکشه بنده خدا نباید در حد هفته ای یه بار انتطار داشته باشه زنش همراهش بره ؟؟؟ ببین هر چقدرم بد باشن شما هم مغرور و لجباز و یه دنده و سختگیر هستی و داری کش میدی موضوع را .حتما انها هم به عنوان عروس از شما انتظاراتی داشتن .شما فقط فکر کن پدر و مادر خودت هستن و تو عروسشون هستی دوست داشتی چه رفتاری عروس تون با پدر و مادرت میکرد