2733
2734

من اردیبهشت عمل کردم

انگار عمل نکردم اصلا☹️

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تیر عمل کردم.منم هنوز ورم نوک بینیم نخوابیده😕

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

عزیز دلم چقدر عذاب میکشی سر این بینی 

من ناراحتت میشم تاپیکاتو میبینم 

این دکترایی که اینهمه با نارضایتی بیماراشون حق الناس به گردنشون میمونه چطور شبا راحت میخوابن؟ 

پول میگیرن کار خودشونو میکنن نامردا

امید واقعی یعنی امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد😎
شما دکترت کی بود  بینی گوشتی داشتین قبل عمل یا استخونی

تقریبا گوشتی 

گرگان عمل کردم

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2738

دوستان عزیز من حدود ۱ سالو ۳ ماهه بینی مو عمل کردم،

عمل بینی بد یک سال تازه ورمش خوب میشه و کم کم مشخص میشه و قبلش همش ورمه 

با ماساژ و چسب سعی کنید زودتر ورمو کم کنید ولی خب نگران نباشید تا یک سال ورمه و کم کم فرم واقعیش مشخص میشه

Hani_zrk@

وقتی میخوابم بلند میشم بینیم انگار باد کردن 😂 از روز اولشم بدتر

اینقدر به دکترم التماس کردم اونطوری که میخوام عمل کنه لعنتی 🤢

دوستان عزیز من حدود ۱ سالو ۳ ماهه بینی مو عمل کردم، عمل بینی بد یک سال تازه ورمش خوب میشه و کم کم م ...

واقعا توروخدا 😞

خانومایی ک عمل کردین درباره ی تزریق انزیم چیزی میدونین؟من بینیم کوچیکه استخونش هم عالیه فقط دلم میخواد نوکش یکم گرده بهتر بشه رفتم برای عمل دکتر گف ارزش عمل نداره فقط انزیم بزن نظرتون؟

2706