2733
2739

ابروهاشو چنان مرتب کرده هنوزم من با ۲۲ سال سن جرعت این کارو ندارم😐درسته زندگی هر کس به خودش مربوطه ولی دیگه هر چیزی حدی داره واقعا قشنگ نیست از بچگی شبیه زنا میشن

میشه برای حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو ام دیگ زیاده روی کردی

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

بعضی 12ساله ها دیگه وارد دوران بلوغ شدن و واقعا از لحاظ هیکلی بزرگ شدن خوبه مرتب بودن رو یاد بگیرن

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
2738

اگ خیلی ضایع شده بده واسه این سن ولی اگ فقط در حد مرتب کردن ن

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

سلیقه ست دیگه ..شیک بودن بلد نیستن الان شبیه زنای نقش معتاد و.... فیلما شده خودش خبر نداره ...باید الگوی مناسب داشته باشن و یکی که روشون تاثیر خوب میزاره و حرف شنوی دارن

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

زیر ابرو برداشتن که هیچ.

من ۱۷ سالمه هنوز پشت لبم رو اجازه ندارم بگیرم😢😭

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
2706