2733
2739
عنوان

دقت کردین همه وضعشون خیلیی خوبه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 48 پست

عزیزم هیچوقت قضاوت نکن دخترخاله من با وام ازدواجش رفته بینیشو عمل کرده و کلی ولخرجی الان 1تومنم نداره جهیزیه بخره. یه سریا با قرض و وام اینکارارو میکنن اصلا بفکر اینده نیستن

و من دختر شدم که تورا آرزو کنم...😌🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید سمت شما کمه پیش ما زیاده بعدش گلم نیازمند واقعی هیچ وقت نمیگه چون عزت نفس داره

من نمیگم کمه نمیدونم چرا هی خودتون به اون راه می‌زنید اون فقری که قبلا از در و دیوار مردم مشخص میشد داد میزد دیگه نیست به قول خودتون اینقدری دارن که ظاهرشون بتونن حفظ کنن و عزت نفس خودشون نگه دارن نگن فقیرن وگرنه اگه خیلی از ظاهرشون مشخص بود بلاخره دور و برشون کسی پیدا می‌شد کمک کنه، یا شما ها تعریفتون از فقر داره یا من فقیر رو واقعا بی همه چیز میدونم، وگرنه به قول یکی از رئیس جمهور های کشورمون (اسمش نمیگم) ما میلیونر فقیر زیاد داریم مثلا یکی همه زندگیش داده به هر دری زده تا خرخره تو قسط فرو رفته تا سقفی بالا سرش داشته باشه و برا پرداخت قسط از شکم میزنه و ممکنه نون شب نداشته باشه،به نظر من هر کی نون شب نداره فقیره، اما به قول این رئیس جمهور فقیری که تو اموالش خونه میلیونی یا میلیاردی داره

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2728