2733
2739
عنوان

نامزدم تو نامزدی ی زن دیگه رو عقد کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 5770 بازدید | 190 پست
قبلا طلاق گرفتی درسته؟ که اینقدر سرخود عمل کردی  بیچاره اوون خانواده دختر چه گناهی دارن

دمت گرمم

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بلد نیستی مثل خودشون سلیطه بازی در بیاری؟؟؟ اینکه شوهرت میگه طلاقت داده و بواشکی با همین خطرناکه یعنی اینکه امکان داره میخاد اونو عقد کنه برا این گفته طلاقت داده برو دم در خونه نامزده سابق جلو درو همسایه بشور پهنشون کن 

میدونستی نامزد داره و زنش شدی  آهش یه جوری میگیرتتون تا آخر عمر یادتون نره چه ظلمی در حقش کردی ...

افرین👌🏻👌🏻👌🏻

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
2738
عجب چرا اونوقت 

الکی بچه دار نشو چون زندگیتون دوام نداره 

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
باید دختره و خانواده شوهرم از وجود من باخبر بشن بلکه قید این مراسم سنتی و ک از قبل نشون هم بودن و بر ...

اگه آدم بودی و درخور خونوادشون،زودتر از اینا متوجه حضورت میشدن...

حالا هی خودتو به آب و آتیش بزن..

تهشم یه بچه بمونه روو دستت،که حالش بهم بخوره از تو و زندگیش

من از سال ۹۴ خواننده خاموش بودم..۹۶اولین کاربریم..۹۹دومین کاربری که تعلیق شد به درخواست خودم..و الان هم که با سومین کاربری اینجااام:)

پربازدید شد لایکم کنیددد دعا کنیدددد فقط اروم باشممم😔😔😔😔😔😔😔😔😔😭

پایه زندگی که از اول خراب باشه خیلی دردسره. شما نمیدونستی که شوهرت نامزد داره؟؟؟ اگر داشت چرا زنش شدی؟؟ اگر شوهرت اونو نمی‌خواست چرا از اول رفت جلو.‌تفنگ بالا سرش نبوده بره خونه دختری که نمی‌خواسته. زندگی رو روی صداقت پایه بذارید عزیز

2706