2733
2739

کسی علتشو میدونه

معمولا از من خوششون نمیاد

کاش فقط خوششون نمیومد

معمولا منو میبینن روشونو میکنن اونور

خیلی مهربون و ساکتم اصولا 

من نمیتونم کسیو مجبور کنم از من بدش نیاد

مثل اینکه 

خیلی سعی میکنن ناراحتم کنن اصولا خیلی متلک بارم میکنن تا حرصم دربیاد 

همجنس های اطرافت مشکل دارن احتمالا 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
همجنس های اطرافت مشکل دارن احتمالا 

اخه بابقیه خوبن

من خیلی احمقم ک جواب هیچکی نمیدم۔ینی نمیتونم اون متلک انداخته منم بندازم ینی حس میکنم ادم حسابم نمیکنن

شاید قیافه میگیری ولی حواست نیست؟

من خودم یه مدت خیلی عادت داشتم ابرومویکیشو میدادم بالا چهرم یه حالت اخمو و از خودراضی پیدا میکرد خودم متوجهش نبودم تا یکی بهم گفت چرا انقد تو همه حالت اخم میکنی همه فک میکنن ازشون بدت میاد جرئت نمیکنن بیان سمتت

بعد تازه فهمیدم مشکل چی بوده هی میگفتم خدایا چرا هیشکی از من خوشش نمیاد

و اینکه ممکنه بخاطر اعتماد به نفس پایین هم باشه

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
اخه بابقیه خوبن من خیلی احمقم ک جواب هیچکی نمیدم۔ینی نمیتونم اون متلک انداخته منم بندازم ینی حس میک ...

مهربون و خوش اخلاقی؟ لبخند داری یا اخم؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738

همون دیگه.چون ساکتی رو مخی😁یه کم پرشور و هیجان باشی باهات گرم میگیرن.شوخی کن.بگو بخند بذار کنارت بهشون خوش بگذره.اعتماد بنفست پاییه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
معلومه دبیرستانی هستی درسته؟

ن۲۷سالمه۔متوجه نشدم منظورتون چی بود؟من نگفتم با دوست مدرسه یا دانشگاه گفتم خانم ها۔ینی الان منظورم دخترخالم۔دوستام۔جاریم۔۔۔۔

منم تادوران دبیرستان مثه توبودم

اماازیه زمانی تصمیم گرفتم گرررگ بشم دس از مهربونی بردارم

الان همونا باید بیان خیلی ببخشید انمو لیس بزنن

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
همون دیگه.چون ساکتی رو مخی😁یه کم پرشور و هیجان باشی باهات گرم میگیرن.شوخی کن.بگو بخند بذار کنارت به ...

اخه منم فک کردم از اینه۔دوستمو بعد دوسال دیدم۔چهاربار سلام کردم دست تکون دادم جواب نداد اخر دیگ مجبور شد سلام کنه۔گفتم خوشحال شدم دیدمت گف تو اینجا چیکار میکنی انگار ک اصلا دوس نداشته منو ببینه

منم تادوران دبیرستان مثه توبودم اماازیه زمانی تصمیم گرفتم گرررگ بشم دس از مهربونی بردارم الان همون ...

خوب چجوری گرگ شدی۔گرگ شدن چجوریه من هرچقد با مشاوره حرف زدم گف مشکل از تو نیس از اطرافیانته

اخه منم فک کردم از اینه۔دوستمو بعد دوسال دیدم۔چهاربار سلام کردم دست تکون دادم جواب نداد اخر دیگ مجبو ...

چی بگم🤔شایدم بهت حسادت میکنن

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706