2733
2739
عنوان

میخوام خودکشی کنم حالم بده😭

485 بازدید | 30 پست

سلام خانما امشب پسری که دوستش دارم بعد سه سال دوستی ازم سرد شده من خیلی براش فداکاری کردم کارایی کردم که برا عزیزترین کسم انجام نمیدادم کلی خواستگار رد کردم هیچی کم ندارم اما قدرمو نمیدونه دوستش گفت گفته من کیس ها و دخترای خیلی بهتر از فاطمه دارم ولی به پاش موندم و از خانوادش خوشم نمیاد و خیلی کم حرفه😭 من دست خودم نیست درونگرام وقتی کسی کنارمه حضوری قدرت تکلم ندارم خجالتیم نمیدونم چمه خواهر و هم حرف نداشتم یاد بگیرم دلبری و شیطونی کنم بلد نیستم خوب حرف بزنم فقط تو چت ساعتها صحبت میکنم. چی بگم؟ 

از زندگی سیرم دلم میخواد خودکشی کنم آدما لیاقت محبت ندارن محبت به گربه ها رو ترجیح میدم چون حرفی نمیزنن که قلبتو آتیش بزنن

چکار کنم حالم خوب شه؟ برم پیش روانشناس؟ تاثیر داره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ولی خودکشی نکنید !

خودکشی کردن مثل جر زدن وسط بازیه وقتی که دستت خوب نیومده بقیه‌رو ول کنی بری بی‌هیچ توضیح.صبر کنید یک بُر بخوره شاید دست بعد خوب اومد.

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

خودت میگی لیاقت نداره بعد میگی خودکشی میخای بکنی اونم بخاطره یه نفر که لیاقت نداره؟؟؟ ببین عزیزم دوستداشتن باید دو طرفه باشه ادما حق انتخاب دارن مثلا من دنبال برونگرام و با اون حالم خوشه طرف مقابل منم اگه درونکرا باشه حوصلم سر میره ولی نه اینکه بعد سه سال تازه یادم بیفته طرف درونگراس... احتمالا بهونه کرده از ذهنت و زندگیت بنداز دور برو مشاور تا راهنمایین کنه چطور این سمو فراموش کنی

این اتفاق واسه من حدود ۱۰ سال پیش افتاد ، هنوز یادم میفته ناراحت میشم ، نه ازین که رابطمون بهم خورد ، بلکه ازین که چقدر واسش غصه خوردم، الان میگم خدا رو شکر تو چه چاهی داشتم‌می افتادم، خدا برام بهترش رو خواست  ، اما من نمیفهمیدم داشتم خودم رو میکشتم

تمام وجودم ، خانواده ام

قدر خودتو بدون عزیز من 

اول از همه بگم ک هییییچ کس ارزش اینکه تو ، وجودت ، بودنت بخاد دیگه نباشه رو نداره 

تو ادمی 

یه ادم مستقل 

غلط کرده هرکی گفته چیزی بهت 

جایی باش ک قدرتو بدونن

فک نکن این دنیا فقط همین یه ادمو داره 

شکلاتو دیدی؟ چقد خوشمزه س؟

همون شکلاتو بذار لای همبرگر و بخور ببین چ افتضاحی میشه 

ادما گاهی بد نیستن فقط جای درستی قرار نگرفتن

قدر خودتو بدون

جایی باش ک قدرتو بدونن

من بهت قوووول شرف میدم چار سال دیگه بگی چقدددد من دور از جون خر بودم ک یه روزی کاسه این بی ارزش اعصاب خودمو خورد کردم 

2706