2737
2739

واقعا یه نعمته مادر و خواهر خوب باشن ..انقدر حسرت میخورم بقیه رو میبینم که اینقدر خوبن باهم  ..من ماهی یه بار میرم خونه مادرم توقع دارم که بشینن باهام حرف بزنن یه غذای خوب بزارن جلوم نمیگم احترام بزارن بی احترامی نکنن حداقل من تنها جایی که دارم اونجاست وقتی میرم هیچ انگار نه انگار اومدم مامانم با اینکه میدونه اومدم با اینکه فروشنده داره بازم میمونه مغازش خواهرم میره تو اتاق ...وقتي مامانم از مغازه میاد به من میگه چرا غذا درست نکردی اومدی .اگه احیانا حرفی بزنم یا میگن میای اینجا آشوب بین ما میندازی یا حسودی...

انقدر حسرت میخورم تو اینستا میبینم خاله ها و مادر بزرگ ها هی خواهر زاده هاشونو استوری میکنن ولی اونا حتی منو فالو هم نکردن الان متوجه شدم خواهرم منو بلاک کرده چون راجب دوستش یه چیزی گفتم...هر موقع خواستم کاری بکنم مامانم برگشت گفت غلط کردی از این غلطا نکن و از این حرفا.مثل باردار شدنم مثل وارد کاری شدنم مثل اقدام به یه تغییر..کلی منو ناامید کزد  یه بار نشنیدم بگه موفق باشی و برام آرزوی خوب کنه

خیلی دلم گرفته😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه کاری نمیشه کرد..سعی کن خانواده خودت رو صمیمی بار بیاری

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2731

توقعت رو از دیگران به حداقل برسون، اینطوری کمتر عذاب میکشی

باز حداقل سایه شون بالا سرته

من مامانم فوت شده و خواهرم ندارم.

۲ تا برادر دارم که از هم دوریم

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces

بچه سر راهی هستی؟؟

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 
2738

حوصله داریا بخدا بچسب ب زندگیت چ نیازی ب اونا داری ک میری پیششون 

یاد گرفتم به خودم احترام بذارم تا همواره مورد احترام و عنایت قرار بگیرم بهترین لباس و بهترین ادکلن مختص مصرف روزانه منه...بهترین ظرف ها و بهترین خوراکی ها برای خودمه مهمان جای خود....موهام هر روز شونه شده و با کوچکترین مریضی به خودم میرسم این تن منه با ارزش ترین دارایی که دارم و همیشه عاشق خودم میمونم تا عاشقم باشن♥️یاد بگیریم خود را دوست داشته باشیم