2737
2734
عنوان

درد شقاق روده چطوریه؟؟

98 بازدید | 12 پست

میشه بگید لطفا. من انقد درد میگیره مقعدم مخصوصا تو سرما ک درمیام. نمیتونم دیگه بشینم. میزنه حتی ب رحمم. بلاخره پیش همن. نشستی خیلی درد دارم یا پاشدنی خابیدنی بهترم. انگار ی بادی یا ی درد عجیبی تو کل رودمه تا مقعدم. قبلا رگده تجریک پذیر داشتم ک خوب شدم نمیدونم اونه عود کزده. یبوست هم دارم هررزو یا یروز درمیونه. توروخداذاطلاعی دارید خیلی نگرانم. تو پریودی بدتر میشه. چون پریودی بدنو طبعشو سرد میکنه. 

پودر موسیلیوم روزی یک تا دو ساشه و پماد دیلتیزیام روزی ۳بار اندازه یک سانت ب داخل هم بزن تا یک ماه روزی ی ربع بشین تو آب گرم لیدوکایین روزی ی بار قبل از دفع..بعد از اینا آنتی فیشر باریج عصاره مورد بگیر با رکتول بزن داخل مقعد ولی از اپلیکاتپر رکتول استفاده من..

پودر موسیلیوم روزی یک تا دو ساشه و پماد دیلتیزیام روزی ۳بار اندازه یک سانت ب داخل هم بزن تا یک ماه ر ...

اخه نمیدونم ک شقاق دارم یانه. خاستم ببینم علاعمش چیه بعد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه زخمه یا شکافه و یکم بیرون زده یا موقع دفع درد داری یا سوزش و خارش شقاقه

زخموشکاف نیس. یبوست دارم وموقع درد اره یکم. بیشتر درد میکنه تابالا نمیتونم بشینم. ممکنه زخمش داخلی باشه نبینم

زخموشکاف نیس. یبوست دارم وموقع درد اره یکم. بیشتر درد میکنه تابالا نمیتونم بشینم. ممکنه زخمش داخلی ب ...

همینه دیگه شقاقه یبوستت زخمش کرده ولی چون بیرون نیومده تازه اس اولاشه برسی بهش زود خوب میشه

زخموشکاف نیس. یبوست دارم وموقع درد اره یکم. بیشتر درد میکنه تابالا نمیتونم بشینم. ممکنه زخمش داخلی ب ...

زائده بیرون زده نداری؟؟

عزیزم امکانشم هست همورویید داخلی یا کولیت باشه حتما اول برین جراح عمومی معاینه کنه بعد ک مطمعن شدین برین سراغ درمان

زائده بیرون زده نداری؟؟ عزیزم امکانشم هست همورویید داخلی یا کولیت باشه حتما اول برین جراح عمومی معا ...

ن زاعده ندارم. اکثرا وقتی ممیرم تو سرما میشه ها. خیلی حساسه ب سرما. کولیت چیه

2738
همینه دیگه شقاقه یبوستت زخمش کرده ولی چون بیرون نیومده تازه اس اولاشه برسی بهش زود خوب میشه

بیشتر ازیساله قبلنا خیلی کم بود. دوتا چای دارچین میخوروم خگب میشد. الان چندماهیه زیاد شده. تو تابستون خیلی بهتره. تو زمستون خیلی بد

بیشتر ازیساله قبلنا خیلی کم بود. دوتا چای دارچین میخوروم خگب میشد. الان چندماهیه زیاد شده. تو تابستو ...

شاید روده هات سردی کردن ب اونجا هم زده...طب سنتی دارو میدن روده و دستگاه گوارشت طبعش گرم بشه راحت میشی

شاید روده هات سردی کردن ب اونجا هم زده...طب سنتی دارو میدن روده و دستگاه گوارشت طبعش گرم بشه راحت می ...

بخدا ده ماهه بیچاره شدم هر گرمی بگی خوردم انگار ن انگار اینجا طب سنتی خوب نیس. ینی پیش دکترم رفتم اصا هیچی نفهمید. باید برم قم