2737
2734
عنوان

خاانمااا میایید کمک یه خواهری ک کسی رو نداره باهاش درد و دل کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این راه اشتباه رو ادامه نده عزیزم

بمونی تو این زندگی فردا روزی هم طفل معصومی رو پاش به این دنیا باز کنی عذاب وجدان نمیگیری؟ 

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
2731
سلام عزيزم طلاق سخته اما از اون سخت تر گذروندن این شرایطی هست که گفتی ، کسی که این کارارو میکنه مسئو ...

اصلا مسولیت پذیر نیست  اصلا کرایه خونه قسط وام همه چیزمونده و اصلا کاری نمیکنه بیکارهم ک هست با فلاکت دارم زندگی میکنم 

2738

از پس خرج مخارج زندگی بر نیومدنش به کنار

اعتیادش به کنار

موندم برات مهم نیست لقمه حروم میاره !!

بدبدخت اونیکه اومده ضمانت گذاشته 

خواهرم بری کارگری کنی شرف داره به این زندگی ...شوهرتم هر وقت آدم شد میتونید دوباره برگردید بهم 

ضعیف نباش ،شما که خودتو کشتی تا شوهرتو از زندان در بیاری ،درستش کنی ،پس دیگه از پس کار کردن بر میای دیگه 

تورو خدا یکاری کن مطمئن باش میتونی  من تااونجایی ک بتونم حاضرم کمکت کنم

مرررسی عزیزدلم ،یه دوست خوب و همراه نداشتم ک فکرکنم اینجا پیدا کردم ،چ جوری درخواست دوستی باید بدیم؟من بلد نیستم اینجارو زیاد

اصلا مسولیت پذیر نیست  اصلا کرایه خونه قسط وام همه چیزمونده و اصلا کاری نمیکنه بیکارهم ک هست با ...

خب عزیز من با همه این اوصاف تا الان چرا موندی ؟ خودت رو پای خودت واستا یه کاری دست و پا کن. ایشون بود و نبودشم که فرقی نمیکنه...جز دردسر و غصه واسه تو گلم. تا جوان هستی دست به کار شو ، تا جوونیتو خرجش نکردی. 

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد .
از پس خرج مخارج زندگی بر نیومدنش به کنار اعتیادش به کنار موندم برات مهم نیست لقمه حروم میاره !! ب ...

بخدا میخاستم برم دکتر نتونستم ازپولش بگیرم گفتم معلوم نیست ازکجااومده بدتر اه و ناله پشتش نباشه قرض کردم رفتم ،التماس هزاران نفرکردم،این بنده خدا بخاطرمن و زندگیم اومد گفت جووونید بالاخره شاید برگرده ب زنوگی ک بدترشد 

اصلا مسولیت پذیر نیست  اصلا کرایه خونه قسط وام همه چیزمونده و اصلا کاری نمیکنه بیکارهم ک هست با ...

میتونی بری پرستار خانمهای مسن بشی ،هم سرپناه داری ،هم نهار و شامت رو میدن ،راحت میتونی پولتو پس انداز کنی 

2706