2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه نیستم ولی حقوق خوندم شاید بتونم کمک کنم

ببین رای اولیه طلاق اومده بود رو قسمت ملاقات فرزند من اعتراض زدم رفت استان الان جواب اومده از استان تجدید نظر 

الان یعنی این حکم طلاق قطعی است یا باید منتظر بمونم 

ببین رای اولیه طلاق اومده بود رو قسمت ملاقات فرزند من اعتراض زدم رفت استان الان جواب اومده از استان ...

خب توی رای اولیه، طلاقتون قطعی بوده و قاضی حکم داده و شما روی قسمت ملاقات با فرزند اعتراض زدید و رفته تجدیدنظر استان و الان جوابش اومده. درسته؟

2738

حکم از تجدید نظر اومده و حتمیه دیگه. شما تو رای اولتم طلاقت تایید شده بوده و اعتراضت رو ملاقات با فرزند بوده .

حالا گفتم که من وکیل نیستم و حقوق خوندم ولی مادرم مدیر شعبه تجدید نظر استانمونن . اگه نظرم با حرف ایشون مغایرت داشت فردا بهتون خبر میدم . اگرم نه که همین که گفتم درسته .

حکم از تجدید نظر اومده و حتمیه دیگه. شما تو رای اولتم طلاقت تایید شده بوده و اعتراضت رو ملاقات با فر ...

ممنون عزیزم فقط ممکنه بپرسید الان چکار باید بکنم؟کدوم استانی 

ممنون عزیزم فقط ممکنه بپرسید الان چکار باید بکنم؟کدوم استانی 

عزیزم ایشون تجدیدنظر کیفری هستند ولی قبلا شعبه های حقوقی هم کار کردن . حالا من ازشون میپرسم . ان شاالله که یادم بمونه و فردا بهت بگم .

عزیزم ایشون تجدیدنظر کیفری هستند ولی قبلا شعبه های حقوقی هم کار کردن . حالا من ازشون میپرسم . ان شاا ...

سلام خانومی خوبی عزیزم ببخشید خواستم بپرسم از مادرتون پرسیدید ؟اگر خواستی عکس ابلاغیه رو هم تو خصوصی بفرستم 

2706