2733
2739
عنوان

از درد کمر عاجز شدم از دست دخترم بیاین تو رو خدا🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 31 پست
14 روزشه ب ماه نرسیده 

اوووووووو مامان چه زود خسته شدی البته حق داری تازه زایمان کردی واسه همونه حالا حالا این پروسه ادامه داره 

خدا حفظش کنه 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بزارش توتخت یا گهواره تکون بده زودمیخوابه

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
14 روزشه  عزیزم خیلی زوده واسه بغلی بودنش

پسرمنم از همون روزای اول بغلی شد.

روپام میخوابوندم آروم میزاشتم زمین

الان ۵ماهشه کمی بهترشده،بیشتر باهاش بازی میکنم ومیچلونمش دیگه بغل نمیخاد

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2738
آروم نمیشه آخه  خیلی زوده بغلی شده بخدا کمر ندارم

چون ۹ ماه تو شکمت بوده و در حالت تکون خوردن عادت کرده صبر کن کم کم درست میشه 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
از درد کمر خسته شدم ب کارام نمیرسم ی پسر چهار ساله هم دارم 

اگ میشه بگو یکی کمکت کنه بیشتر استراحت کنی تا ۴۰ روز اذیتی خب درست میشه وروجک باید یه جوری خاطره بسازه دیگ 😍😍😍😍

2706