2703
2553

دخترم بغلی شده تا توی بغلمه یا روی پامه آروم و می‌خوابه تا میذارمش زمین گریه میکنه آروم نمیشه هیچجوره چیکار کنم؟؟؟ دیگه نا ندارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چند ماهشه؟؟؟

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2714

از الان عادتش نده بزارش زمین یکم نق بزنه خودش دیگ ساکت میشه 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

از الان به زمین عادتش بده اگه به بغلت عادت کنه هیچ کاری نمیتونی بکنی دیر نشده دیگه بغلت نگیر زیاد فقط موقع شیردادن موقع بازی کردنم بزارش زمین باهاش بازی کن خدا برات حفظش کنه گلم 

2706