2733
2739
عنوان

مشاور مذکر😏 ب شوهرم گف زنت خشکه و لوند نیس ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1605 بازدید | 97 پست
اره بنظرم این کار که صدا ضبط کردن هم حال خودشو خراب کرده هم اینکه حریم خصوصی بیمار و شکسته.و اگه برن ...

میتونن نگن که صدارو ضبط کردن بگن که همسرم گفته که مشاور اینو بهش گفته 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب میگن شوهرت مگه زبون نداشته جوابشو میداده .چرا شوهرش رفته انتقال داده به زنش دیده مشاور به درد نمیخوره دیگه نمی‌رفتن پیششون ...🙁🙁🙁

دقیقا همین حرف احمقانه رو زد. همه هم میگن خیلی حرف اشتباهی زده و مدرکشو از کجا گرفته و... بعد الان ا ...

ی لحظه من دقیق متوجه نشدم 

مگه شما چ حرفی با خواهرشوهرت زده بودی ک گفتن خیانته و...؟ چ مکالمه ای بینتون بوده

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
2728
الان دارم به همین فک میکنم چرا شوهرم ن ر ید ه بهش

به شوهرت بگو مشاوره میخواسته بینتونو بزنه....به تو هم از شوهرت بد گفت؟

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU

اگه مشاور به همسرشون بگن که چرا حرفایی که بهتون زدم و به همسرتون گفتین؟!بعد اونوقت همسرشون از هیچی خبر ندارن 😕

شوهرت نزده تو دهنش؟لوند بودن یا نبودن تو ب اون چه ربطی داره

گلم امضاتو خوندم...نمازشب بخون و معجزه شو ببین....

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
2740
خب میگن شوهرت مگه زبون نداشته جوابشو میداده .چرا شوهرش رفته انتقال داده به زنش دیده مشاور به درد نمی ...

پس نظام بازرسی روانشناسی برای چی تشکیل شده کلا؟برای اینکه اینقدر تخلفات و خطاهای روانشناس ها زیاده که سازمان و تشکیلاتی رو گذاشتن برای رسیدگی به تخلفات اون ها. من خودم روانشناسی خوندم کسی که ابتدایی ترین اصول مشاوره و روانشناسی رو رعایت نمی کنه باید ازش شکایت بشه چند نفر که شکایت کنن و راحت نگذرن پرونده تشکیل میشه براشون تا بقیه شون هم یاد بگیرن طبق اصول مشاوره و راهنمایی کنند. والا مردم پولشون زیادی نکرده که تو این موقعیت اقتصادی این همه هزینه می کنند برای چند دقیقه مشاوره گرفتن بعد یه مشاوره بیاد زندگیشونو بدتر خراب کنه 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
گلم امضاتو خوندم...نمازشب بخون و معجزه شو ببین....

مرسی عزیزم ❤️

زندگی چون قفسی است ، قفسی تنگ ، پر از تنهایی💔💔💔 بنظر مسخره میاد😔ولی برای خوش اخلاق شدن شوهرم با من برام دعا کنید.حتی یه صلوات ❤️خیلی شاد و پرانرژی بودم ولی تنهایی و غربت ، رفتارای شوهرم ، تبدیلم کرده به یه آدم افسرده و پرخاشگر...حتی حوصله خودمم ندارم💔خیلی تنهام.خیلی...دلم برای خونه بابا،برای دستپخت مامان...برای شوخی و خنده ی خواهر وبرادرام تنگ شده...💔ممنون از همه عزیزانی که برام دعا میکنید.زندگیتون سرشار از عشق و برکت عزیزانم🌹انرژی های مثبتتون و تو زندگیم حس میکنم❤️
ی لحظه من دقیق متوجه نشدم  مگه شما چ حرفی با خواهرشوهرت زده بودی ک گفتن خیانته و...؟ چ مکالمه ...

نه گلم حرف های عادی بیشتر هم پشت سر مادرشون حرف می‌زد خواهرش ولی از اونجایی که شوهر من خیلی بچه ننه و دیکتاتور بود و میگفت اب میخوری هم از من اجازه باید بگیری وقتی فهمید دنیا روی سرش خراب شد که بدون اجازه ش با خواهرش حرف میزدیم در حالی که اون مخالف بوده 

پس نظام بازرسی روانشناسی برای چی تشکیل شده کلا؟برای اینکه اینقدر تخلفات و خطاهای روانشناس ها زیاده ک ...

اخه بری بگی ضبط کردم صداشون رو اول خودش مجرم شناخته میشه شکایت از سمت آقا باید پیگیری بشه نه خانوم ،مگر اینکه هر دوشون با هم حرف بزنن هماهنگ باشند ...

اگه مشاور به همسرشون بگن که چرا حرفایی که بهتون زدم و به همسرتون گفتین؟!بعد اونوقت همسرشون از هیچی خ ...

پای همسرشون قرار نیست باز بشه. خود استارتر به تنهایی عمل کنه 

امیدوارم زندگیت راه درستی رو پیش بگیره 🙏

مرسی هم چنین برای شما 🙏🌺

پای همسرشون قرار نیست باز بشه. خود استارتر به تنهایی عمل کنه 

همسرم باهام همراهه هرکاری بخام بکنم

میشه لطفا راهنماییم کنی برای شکایت باید چیکار کنم؟

حداقل یه نفر دیگ نره مث من زندگیشو بده دست آدم احمقی مث اون مشاور ک اونم بخواد فاتحه زندگیشو واسش بخونه

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
2706