2733
2734
عنوان

مشاور مذکر😏 ب شوهرم گف زنت خشکه و لوند نیس ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1605 بازدید | 97 پست

والا تو این دوره زمونه انقد اعصابا داغونه همه خشکن.لوند کجا بود

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مشاورا همینن شما جای من بودین که اون مشاور که اتفاقا خانم هم بود و همسر سابقم رو مصمم کرد به طلاق چی ...

عزیزم:(((( شما همون خانمی هستی ک بخاطر رابطت با خاهر شوهرت طلاق گرفتین یا اشتباه میکنم؟

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️

ما قبلا مشاوره رفته بودیم می‌گفت نباید ب گوشی هم دست بزنید شخصیه.

مشاورا بجای درست کردن بدتر میکنن.

مشاور خوب خیلی کمه.

زندگی چون قفسی است ، قفسی تنگ ، پر از تنهایی💔💔💔 بنظر مسخره میاد😔ولی برای خوش اخلاق شدن شوهرم با من برام دعا کنید.حتی یه صلوات ❤️خیلی شاد و پرانرژی بودم ولی تنهایی و غربت ، رفتارای شوهرم ، تبدیلم کرده به یه آدم افسرده و پرخاشگر...حتی حوصله خودمم ندارم💔خیلی تنهام.خیلی...دلم برای خونه بابا،برای دستپخت مامان...برای شوخی و خنده ی خواهر وبرادرام تنگ شده...💔ممنون از همه عزیزانی که برام دعا میکنید.زندگیتون سرشار از عشق و برکت عزیزانم🌹انرژی های مثبتتون و تو زندگیم حس میکنم❤️
2738
عزیزم:(((( شما همون خانمی هستی ک بخاطر رابطت با خاهر شوهرت طلاق گرفتین یا اشتباه میکنم؟

همونم گلم. رفتیم مشاوره بعد به مشاور با ناراحتی میگم خانم مشاور درسته که سر حرف زدن با خواهر ایشون شوهر من بهم میگه خیانت کردی؟ قشنگ جلوی شوهرم برگشت گفت بله عزیزم دقیقا شوهرت درست میگه خیانت که فقط جنسی نیست اینم یه نوع خیانته 😐☹️

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
ما قبلا مشاوره رفته بودیم می‌گفت نباید ب گوشی هم دست بزنید شخصیه. مشاورا بجای درست کردن بدتر میکنن. ...

ولی این حرفش درست بوده ها ...دیگه هر کسی یه حریم خصوصی داره.اگه به همسرت شک داری که بحثش جداس،باید معالجه شد.

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏
همونم گلم. رفتیم مشاوره بعد به مشاور با ناراحتی میگم خانم مشاور درسته که سر حرف زدن با خواهر ایشون ش ...

خیر نبینن واقعا ، هر کسی ک قصدش اینه بین زنو شوهر فاصله بندازه لعنت آسمون و زمین بهش بیاد 

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
2706