2737
2734

من یه دوست دارم مثل خواهرم میمونه خوشحالیش خوشحالیه من و غمش غمه منه

خیلی دلم براش میسوزه مادرش به علت کثافت کاریای پدرش دیگه با پدرش همبستر نمیشه چون میترسه مریض شه پدرش زمانی که با مادر دوستم روابط زناشویی داشتن بازم کثافت کاری میکرده  و شوهرشم رفته ۳ تا زن روش صیغه کرده مادردوستمم منتطر اینه بچه هاش ازدواج کنن تا طلاق بگیره

دوستم گوشیه پدرش دستش بوده میگه رفته با یه زن عوضی دوست شده زنه دوتا دختر داره یه سره به پدردوستم پیام میداده ده دقیقه دیگه گوشت گوسفندی بخر بیار برامون یا میگه تو یه پیام گفته بود زود باش هویج بخر بیا میگه بابامم مثل نوکرا میگه چشم

دوستم میگه من از بابام پول گرفتنی با زور بهم میده یا اصلا نمیده بعد اون زنه اینطور بهش دستور میده

به جمله بگید ارومش کنم؟خیلی داره غصه میخوره

دوستت این چالش زندگیش هست که باید ازش درس بگیره درسشم اینه تو انتخاب همسر برای خودش دقت کنه و سعی کنه به مسایل خونه بی اهمیت باشه وگرنه این چرخه خدای نکرده برای خودش تکرار میشه این قانون دنیاست

💍♥️Married

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تحمل سکوت

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
2728
2738

😔 ای خدااا

میخواهم بیشتر کتاب بخوانم📚 اگر کتابی رو مشناسین که مفید بوده رو بهم معرفی کنید🙏برای رسیدن به هدفام تلاش کنم.💪 دعا کنیم برای همو آرزوهای خوبو امید داشته باشیم به امروز.. به فردا؛بهفردا ها.
دوستت این چالش زندگیش هست که باید ازش درس بگیره درسشم اینه تو انتخاب همسر برای خودش دقت کنه و سعی کن ...

برا من تکرار شد زندگی مادرم بنظرت چون حرص خوردم وبهش فک کردم 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
دوستت این چالش زندگیش هست که باید ازش درس بگیره درسشم اینه تو انتخاب همسر برای خودش دقت کنه و سعی کن ...

عزیزم واقعا چرا اخلاقا و اتفاقاتی که تو زندگی پدر و مادرمون میفته برای ما هم تکرار میشه؟

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
عزیزم واقعا چرا اخلاقا و اتفاقاتی که تو زندگی پدر و مادرمون میفته برای ما هم تکرار میشه؟

به هرچیزی توجه کنی ارتعاششو میدی و اون ارتعاش و اتفاق دوباره جذب خودت میشه و تو زندگیت میبینیش

از من نپرسیدی ولی گفتم بگم

عزیزم این قانون دنیا هست من پنج ساله یوگا کار میکنم این مسایل رو بهمون اموزش دادن و اتفاقا مثالی که همیشه برامون زدن ازدواج بوده …

توی زندگی هر ادمی چالش هایی هست که هرکدام از اینا درس دارن برای ما اگر مانتونیم درس رو بفهمیم و باهاش کنار بیایم به شکلای مختلف درمیاد و برای ما تکرار میشه این موضوع تو همه چی صادقه مسایل مالی و ازدواج بیشترینشه

💍♥️Married