2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
بله با کیت تخمک گذاری اقدام کردم

ببخشید چون اقدام معمولا یک شب درمیون برای تقویت همسرتون چی دادین؟؟واقعاتاثیرداره؟

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
ببخشید چون اقدام معمولا یک شب درمیون برای تقویت همسرتون چی دادین؟؟واقعاتاثیرداره؟

بیشتر گرمی جات 

مور

خرما

عسل

به تجویز پرشک قرص ویتامینeوc 

شکر خدا که دختر داد بهم

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیل حال بدمافقط خودمان هستیم💔مقصر اصلی این روز ها ی دلگیر،شب های دلتنگی اعصاب داغون،بی اعتمادی هاباورکنید فقط خودمان مقصریم💔همه مایک روز یک ساعت،یک لحظه گول احساساتمان راخورده ایم و آدمی اشتباه را وارده زندگیمان کرده ایم!آدمی که اگر پای عشق و علاقه ای در میان نبود حتی لیاقت یک سلام و احوالپرسی ساده را با ما نداشت...چه برسد به این همه احساسات از من به شما نصیحت💔در هر کجای رابطه اتان که هستید، اگر آدمتان اشتباست،اگر هرشب پیش بینی دعوای فردایتان را میکنید اگر برای گناه نکرده اتان تاوان پس میدهید اگر حتی لحظه ای,خیال رفتنش به سرتان میزندحذفش کنید
من الان ۴ شب پشت هم میرم

عه مگه میشه اخه دکترم گفت ۳روزاول پشت سرهم باشه ولی فکرمیکنم نمیشه چی بدم بخوره تقویت شه؟

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
بیشتر گرمی جات  مور خرما عسل به تجویز پرشک قرص ویتامینeوc  شکر خدا که دختر داد بهم

شیرموز یاشیرخرما هم میشه یاباید موز تنهابخوره؟ظهربدم بخوره یاقبل اقدام؟

عه مگه میشه اخه دکترم گفت ۳روزاول پشت سرهم باشه ولی فکرمیکنم نمیشه چی بدم بخوره تقویت شه؟

والا من تا پنج شنبه یروز درمیون بود ولی دیشب شب تخمک گذاریم بود حالا  دیشب امشب فردا و پس فردا رو میخام برم....شوهر من فولیک اسید و مولتی ویتامین...گردو بادوم کشمش و خرما و موز....میخوره

2706