2737
2739
عنوان

امشب صلوات مهمون ریحان باشید🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 934 بازدید | 212 پست

خانوم محترم اگه نقد دین توهین حساب میشه من از کارم راضیم 

شما یکم ظرفیت خودتو بالا ببر انقدر زجر نکشی 

بعدم مشکل ما همون اسلامه متاسفانه 

هر چند مسلمون زاده هستیم با کمال تاسف 

میدونی چیه اگه شما ها اهل مطالعه باشید خیلی چیزارو میفهمید 

ولی شما و امثال شما ها فقط پای سخنرانی دو تا عمامه یه سر نشستید 

اینم بخاطر اینه به قدرت عقل و فکرتون شک دارید 

ک این مشکل شماست ن بقیه 

موفق باشی 

خانوم محترم اگه نقد دین توهین حساب میشه من از کارم راضیم  شما یکم ظرفیت خودتو بالا ببر انقدر ز ...

عزیزم شما نقد نکردی توهین کردی! همین الانم توی این پست داری به عقل و فکر من توهین میکنی.

من خیلی محترمانه به شما گفتم پست صفحه ۴رو بخونی، اما جوابی که دادی بهم اصلا ارتباطی نداشت!

من پای سخنرانی نشستم؟😁 شما فکر کردی دین محصول همین چند دهه اس که این حرفارو میزنی؟

اتفاقا کاملا در اشتباهی! اگر تا الان پستای منو توی تاپیکای دیگران دیده باشی متوجه میشی پای صحبت هیچ سخنران که جهت دار حرف بزنه نمیشینم، درعوض کتاب های تاریخ رو میخونم اونم کتابایی که خیلی قدیمی تر از اینایی که شما حرفشونو میزنی نوشته شده.

تاریخ نویسهای دنیا همه باهم که دروغ نمیگن عزیزم چرا جدل میکنی!؟

الان شما بیشتر داری تعصب بخرج میدی برای مخالفت با دینی که حتی یکبار کامل از روی کتابش نخوندی.

فقط یکبار خوندن بی طرفانه، برات اینقدر سخته که حاضری بخاطرش توی تاپیکا بگی خدا هست، اما پیامبرانش دروغن؟

مطالعه آدمارو از جهل نجات میده، اینو که دیگه نمیتونی انکار کنی

ممنون، شما هم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘