2752
2734
عنوان

سر نمازم بیاین براتون توحید بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 282 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی ممنون عزیزم😘🌹

برات آیه الکرسی میخونم عزیزم

شما هم دعا کن باردار بشم

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2731

عزیزم لطفا برا شفای دخترم میخونی اسمش رونیکا خیلی محتاج دعاتونم😔🙏🌺

دخترم تو قشنگ ترین اتفاق امسال منی😍😘🥰🤩 دوست عزیزاگه داری امضامو میخونی لطفا برا سلامتی دخترکم یه حمد مهمونم میکنی 🙏😊
خوندم عزیزم انشالله حاجت روا شی💚میشه لطفا برای امضای منم دعا کنید 🙏💚☘️

چشم آیت الکرسی خوندم 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
ممنونم عزیزم

سلام آجی ...

تازه از نماز حصرت رسول تموم کردم میگن خیلی حاجت میده عین نماز جعفر طیار  هستش چندتا زیارت دیگه هم حوندم 

بعد از نماز واست از خدا خواستم که یه بخت عاللللللیییی و خوب بهت بده حاجت روا شی.. نمیدونم چرا اومدی تو ذهنم یهو بعد از نماز حاجت حتما خدا خواسته با واسطه ی حصرت محمد حاجت روا شی انشالله به حرمت این شب عزیزش دلتو شاد شاد شاد کنه باحاجتت 

2706