2733
2739

امروز جای لباس سرد و گرم رو عوض کردم به زور از یه سری لباسای کهنه و داغون گذشتم و ریختم بیرون. بازم یه مقدارش رو نگه داشتم . نمیدونم چرا دلم نمیاد.بعضیا از لباس نو هم راحت میگذرن. من چرا اینجوریم. همه اش میترسم دوباره گیرم نیاد بخرم.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چق منی

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
ب خسیسی عادت کردی

نو میخرم ولی دلم نمیاد کهنه ها رو بریزم دور. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738
منم همینطورم چیکار کنیم خواهر پول نیست دوباره بخرین    

فکر کردم فقط منم‌. هی میگم سال دیگه همینو باید دو برابر پول بدم

اره بخدا اصلا نمیشه خرید

والا یه ست ساده اسپرت باید ۲۵۰تا۳۰۰پول بدیم خب مگه اون قبلیا چشه 🤣حالا میذاریم توکمد کپک ک  نمیزنه تا سال دیگه یه کلی دلمون براش تنگ میشه و دوباره جذاب میشه واسمون 

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
والا یه ست ساده اسپرت باید ۲۵۰تا۳۰۰پول بدیم خب مگه اون قبلیا چشه 🤣حالا میذاریم توکمد کپک ک  نم ...

🤣 من دوماه خاستم یه ساحلی بگیرم ۱۱۵ تومن،هنوز نتونستم و نرسوندیم🤣🤣 هرشب میگذرم نگاش میکنم،کاش حداقل فروش برن دیگه نبینمش🤣🤣

کاربر قدیمی.....😊 خدا تکیه بر لطف تودارم..
چون کهنه ها راحت ترررن😁 من هی میخوام بندازم میگم وای نه این خیلی راحته😂

وای آره به خدا.میگم همینو هی دم دستی میپوشم. 

🤣 من دوماه خاستم یه ساحلی بگیرم ۱۱۵ تومن،هنوز نتونستم و نرسوندیم🤣🤣 هرشب میگذرم نگاش میکنم،کاش حدا ...

اخی مثل خودمی بخدا تو کارتم ۳۰تومن پول هست پامو از خونه نمیذارم بیرون ک دلم نخواد چیزی بخرم ازبس اوضاع خرابه

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
2706