2737
2739
عنوان

به طرز شگفت انگیزی دلم شکسته 💥💥💣

| مشاهده متن کامل بحث + 3972 بازدید | 110 پست

سلام به خدا فقط اشک میریزم تاپیکتو میخونم شوهر منم همینقدر نامرده تو از من خیلی جلوتری که دیگه برات بی اهمیت شده من هنوزم دارم هر روز میشکنم دلم لک زده برای حس دوست داشته شدن یک بار نشده کسی نازمو بخره چرا تو دنیای به این بزرگی یه نفر نیست که من بتونم سرمو بذارم روشونش به حال زار خودم گریه کنم خستم انقدر تو حموم و دستشویی خفه گریه کردم خیلی خستم

من به خانوادمم هیچی نمیگم روم نمیشه نمیخوام ناراحت بشن وقتی بفهمن من چقدر بدبختم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا کن اون روز برسه و این بی شرف محتاج خانوادم بشه انقد دلم ازش پره که دیشب از خدا خواستم بمیره !&nb ...

عزیزم خودت و ناراحت نکن همونطور که خانوادش فهمیدن مطمئن باش همکاراش هم تا حالا به شخصیتش پی بردن این آدم نمیتونه خودشو کنترل کنه اون خنده ها هم فقط به بچه بازیای شوهرت بوده قطعا با دیدن تو رفتارت میفهمن چقدر فهمیده و خانمی خودتو برا حرف وواکنش دیگران ناراحت نکن ..ولی لازمه اونقدر سنگین رفتار کنی که خودش بفهمه طرفت نیاد(بی دعوا و بحث منظورمه)لازمه متوجه رفتار سبکش بشه...خدا به حق این عید عزیز مراقب قلبت  باشه 

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤
نه فقط خنده یکی از همکاراش و نگاهش از ذهنم نمیره بیرون هر جمله ای که از دهنش در می اومد مثل پتکی بود ...

خواهر خدا بهت صبر بده 

واقعا نمیفهمم تو اون مغزش چی میگذره ! انگار ارث باباشو از خانواده ات طلبکاره 

تا شما باشی نری برای تولد و روز مرد براش کادو بگیری ! 

اینجور آدمها محبت بهشون حرامه ،باعث فسادشون میشه 

به قول یه کاربر اینا رو یه جا یادداشت کن ،اون زمانهایی که فاز احساساتت و محبتت میزنه بالا ،بخون و خودتو کنترل کن.

همون که بهش تیکه ننداختی و بی غیرتیشو تو صورتش نزدی از خانومیت بوده

ولی اگه قرار باهاش سر وسنگین باشی بعدشم خودت بری آشتی کنی یا با یه بدون عذر خواهیش آشتی کنی پس اصلا قهر نکن ،اینجوری گستاخ تر میشه ،فکر میکنه شما چقدر دور از جونت نادونی که به راحتی کوتاه میای و هیچی نمیگی و از حقت دفاع نمیکنی و حتما کارش درسته و هر غلطی بخواد میتونه انجام بده ...مامان ارغوان یکم حالشو جا بیار ،بذار بفهمه که دیگه راه برگشتی برای خودش نذاشته 

2731
خیلی حالم بده حس رها شدگی ، حس بی کسی،  حسای بدی رو تجربه کردم !  نفر اول که بهش زنگ زده ...

خاک تموم کهکشانها بر سرش ،جوابشو امام رضا سلام الله بده ،واگذارش کن به خدا 

چقدر این مرد عقده ایه ،چقدر تو خالیه ،برای من سخنرانی هم گوش میده 

میدونی چی منو از همه بیشتر میسوزونه ؟ 

اینکه همسرت ،خبرش ،ادعای مذهبی بودنم میکنه !!!!! تازه سخنرانی گوش میده ،یعنی این کاراش آدمو منفجر میکنه 

واقعا تهوع آوره ،من فکر میکنم اگه ارغوان کنار این پدر بزرگ بشه ،خدایی نکرده آخرش آتئیسم بشه 

خیلی وقته خودم احترام خودم نگه‌میدارم تمام مراقبت هایی که باید ازم بشه رو خودم انجام میدم ! عادت به ...

این قسمت زندگی پس از مرگ رو دیدی ؟

زندگی پس از زندگی فصل دوم بهروز عظیمی (عاقبت بد رفتاری با همسر

اینو سرچ کن ،برات میاره ،اگه همسرتم دیده که فاتحه ،اگه نه یه مدت شروع کن هر وقت اذیتت کرد ،بگو واگذاری به خدا ،بعد از یه مدت این فیلمو دانلود کن ،بریز تو فلش ،که با هم ببیندید 

قسمتهای دیگه اشم خوبه 

آخه این چه دینیه که ترسی از خدا درش نیست ؟!!  اصلا انگار خدایی درش نیست ؟!! اینا خودشونو ،خدا میپندارن !! استغفرالله خدا رو هم سه نقطه فرض کردن !!!

اوضاع همسرت چون ادعای مذهبی داره واقعا وخیمه ،نکنه خدا به حال خودش رهاش کرده !؟ آخرت  خیلی بدی داره برای خودش میسازه ،

خدا ما رو آنی به خودمون واگذار نکنه

یکی از علمای خیلی بزرگ یه جمله ای دارن(مضمونش) ،میگن استکبار فقط مثلا انگلیس و آمریکا نیست ،یک نفر هم میتونه مستکبر باشه و به اطرافیانش ظلم کنه ...به قولی آب ندیده اگه بهش امکانات بدن میشه هم ردیف همون استکبار جهانی ،خیلی ها اون دنیا با جنایت کارها محشور میشن در صورتیکه که قتلی انجام ندادن،ولی چون خوی بدی و بی انصافی دارن با همونها محشور میشن 

یه جا یه روایت شنیدم ،مضمونش این بود،خدا لعنت کرده کسی رو که مردم از ترسشون بهش احترام میذارن،حالا خودت نگاه کن ببین چقدر زن و مرد داریم که ظاهر متدین دارن ولی مورد لعنت خدا هستن ،

همسرتم همینه ،برای اینکه ناراحت نشه ،همه باید خفه اشن،برای اینکه بهش بر نخوره همه باید گوش به فرمانش باشن،برای اینکه عصبی نشه همه چی باید طبق خواسته اش آماده و مهیا باشه،نمیشه ازش یه انتقاد کرد  ،این خوده استکباره 

یه ذره محبت ،یه ذره انصاف ،یه ذره گذشت،یه ذره افتادگی !!! یه ذره از خدا ترسیدن!!! از قلب شکسته ترسیدن!! یه ذره از آبرو بردن ترسیدن !! 

ای کاش میشد با یکی از این بزرگانی که همسرت قبولشون داره صحبت کنی ،شاید یکم گوششو بپیچونه ،

تخته گاز  داره جوری میره انگار قراره مدال بهش بدن ،یا هفت طبقه بهشت برین رو شش دانگ به نامش بکنن !

خیلی حالم بده حس رها شدگی ، حس بی کسی،  حسای بدی رو تجربه کردم !  نفر اول که بهش زنگ زده ...

صبورا ! حس رهاشدگی و بی کسی برای چی ؟! 

تو خانوادتو‌داری که مثله کوه پشتتن و هواتو‌ دارن اگه تو‌شهامت کنی و بزنی زیر زندگی با این مرد !

اینکه از رفتار این آدم حس بدی گرفتی طبیعیه ولی مگه کس بوده برات که حس بی کسی گرفتی .😕

خواهر خوبم این دندون لق دیگه وقت کندنشه بخدا 😔🙃

همه نظراتتون خوندم اما متاسفانه یه حس سستی دادم که توان نوشتن ازم گرفته خصوصا این موضوع !

آن شاالله حالم بهتر شه مینویسم و جواب میدم بازم ببخشید بابت این حالم و هزار بار ممنونم که هستید .

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
2738
خواهر خدا بهت صبر بده  واقعا نمیفهمم تو اون مغزش چی میگذره ! انگار ارث باباشو از خانواده ات ...

از خانومیم نبود از ترسم بود ، ارغوان خیلی اذیت میشه وقتی دعوا میکنیم خودمم همینطور همیشه از عصبانیت و فحاشیش میترسم و از همه مهم تر توان خرید کردن و تنهایی بار بردن و آوردن با بچه رو ندارم متاسفانه عقلم میگفت فقط خفه شو ! دلمم تایید می‌کرد میگفت چه فایده ای داره این گلایه !

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
سلام ارغوان جان ،امیدوارم الان حال روحیت بهتر شده باشه ،خیلی ناراحت شدم یه لحظه دلم سوخت گفتم نکنه د ...

نشنیده بود اما خودم یه انقلاب کردم و رفتم گفتم به خانوادم !

نمیدونم چی پیش میاد اما اینبار میذارم بقیه جای من حرف بزنن !

همش تو فکرمی و دعات میکنم عزیزم تا نجات پیدا کنی از زندگی مبهم و سخت..وای خدایا خودت کمکش کن  ا ...

ممنونم عزیز دلم تنها امیدم دعاست هیچ چاره دیکه ای ندارم !

برای شوهر من هم دعا می‌کردی محتاج دعات هستم  

خدا خودش کمکمون کنه ! یه بارم تو زندگی به ما حال بده 😭

نشنیده بود اما خودم یه انقلاب کردم و رفتم گفتم به خانوادم ! نمیدونم چی پیش میاد اما اینبار میذارم ب ...

عزیزم ،خوبی الان ،اتفاقا خواست الان برات پست بزارم بگم نزار تو دلت بمونه هرجا میدونی خالی میشی حرف بزن ارزش نداره چیزی ازش،تو دلت بزاری بمونه ،،

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
سلام ارغوان جان،اتفاقی تاپیکتو دیدم وتاحدودی درد دلاتو در بقیه تاپیک هاهم خوندم... چقــــــــــــــد ...

سلام عزیز دلم پس خوب میفهمی گیر افتادن تو یه جایی از زندگی رو که نه راه پس داری نه راه پیش !

من فقط منتظرم منتظرم ببینم چی میشه !

سلام به خدا فقط اشک میریزم تاپیکتو میخونم شوهر منم همینقدر نامرده تو از من خیلی جلوتری که دیگه برات ...

عزیز دلمی اینکه ازت جلوتر بابت اینه که خیلی بیشتر از تو شکستم اینا باعث شده دیرتر گریه کنم باعث شده ناخودآگاه قوی تر بشم !

گریه های بی‌صدا و خفه ! درست اون لحظهدای که خودم تو آینه میبینم بغضم میترکه!

2706