2737
2739
عنوان

به طرز شگفت انگیزی دلم شکسته 💥💥💣

| مشاهده متن کامل بحث + 3972 بازدید | 110 پست

ببین گلم این آقا داره از خوبیای بیش ازحدت سو استفاده میکنه شما داری این همه تحمل میکنی مگه الان توهین ندیدی یا نشنیدی؟به نظرم طرف شما اصلا نمتونه جواب خوبی روبا خوبی بده پس مثل خودش باش البته از تعاریفت مطمعنا نمیتونی درحد اون باشی ولی خوبی زیادی برا این حجم ازبدی وبذاتی جواب عکس میده سعی کن دل مهربونتو یکم سنگ کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا برنامه ام همینه خدا توانی بده این روزام بگذره ، زیادی این روزها زیاد شده خیلی خسته شدم فقط میخو ...

حیف روح و روانت که اینطوری داره نابود میشه ،سعی کن آدمای سمی رو از زندگیت بندازی بیرون ،،،

با این همه سختی ذهن باز و خلاقی داری حتما یه راهی پیدا کن ،نصف خونه ک به نامته ،،دخترت رو هم مطمئن باش همسرت نمیتونه نگه داره مادرش هم که گفت نگه نمیدارم ،عوض مهریت حضانتشو بگیر ،تا کی اذیت و آزار ،یه خونه کوچیک بگیر ،کار هم ک میکنی 

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
به قول مامانم که میگه برام عجیبه که چرا تو ؟! هیچ وقت نتونستم دل بشکنم اگر حرفم حال کسی بد می‌کرد ن ...

همه مثل خانواده عمل نمیکنن عزیزم هیچکس خواهرومادر وبرادرنمیشه این کارا برا خانواده شوهرو شوهرجواب نمیده چون دنبالت میگن ببین سادس چیزی حالیش نیست یا میگن خودش به کم قانعه ندیده بخاطر همینه من که میگم باید شماهم روخودت کار کنی بخدا از تاپیکات قلبم به درد اومد ولی بعضی جاها هم حرصم دراومد این آقا دوست داره ولی سعی درکنترل رفتارش نداره به نظرم نیاز به درمان داره 

2728
هیچی در باز کرد و رفت تو اتاقش سریع آماده شد رفت بیرون ! ته شام خورد و نه ناهار مستقیم از اداره اوم ...

گلم ازاین نترس اون الان شرمنده شماس توالان ناراحتی از کارزشتش این آقا عادت کرده همیشه باقهر بگذرونه بذار براش بگذره 

چون عادت داره منت بذاره متاسفانه ظرفیت این یکی اصلا ندارم خونه بابا همیشه یه کارتی از بابا دستم بود ...

وایی عزیزم تموم شیرینی ها و لذت هارو ازت دریغ کرده خدا لعنتش کنه ..اینا دیگه چیه که منع ت می‌کنه..من که طاقت نمیارم انقدم شکمو هستم 🥺

یکی باشه مثل مامانت اصن ازت خسته نشه:)