2737
2734
عنوان

دخترا ترو خدا میایین کمکم؟

92 بازدید | 7 پست

دخترا شوهر من خیلی توپوشش حساس بود شلوار پارچه ای میپوشید همیشه باپیرهن خودش همیشه دوس داشت الان چند مدته با چند تا از دوستاش افتاده چون از اول اینجوری لباس پوشیده منم با این تیپ پسندش کردم الان میره لباس تنگ اینا میپوشه همه ناراضی هستیم امشب کلی با مامانشو خواهرش حرف زدم تصمیم گرفتم بهش بگم برگرده همون جور باشه ولی نمیدونم چطور بگم چون یکم غده اگه با تند گویی بگم قبول نمیکنه شما بگین چجوری بگم توروخدا

خدایا شکرت🤗این جمع سه نفرمونو عشقه😍خدایا خودت مواظب عشقمو ثمرمون باش😢

دوستیشو باید قطع کنه اینطوری همه چی اوکی میشه 

اینو ازش بخواه

درست نیست مرد متاهل هی با دوستاش رفت و امد داشته باشه 

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستیشو باید قطع کنه درست نیست مرد متاهل هی با دوستاش رفت و امد داشته باشه 

دوستش پسر داییشه اوایل رفتو آمد میکرد الان نمیکنه ولی خوب تاثیرشونو قشنگ گذاشتن تورو خدا بگو چجوری بگم ما ملایمت بهش بخدا فقط این به ذهنم اومد که بیام به شما بگم

2731
بهش بگو تیپ قبلتم بهت خیلی میومد؛ مامان و خواهرتم همش میگن اون تیپ چقدر بهت می اومد و جذابترت می کرد

میگم بخدا اونقد میگم میگه تو میخوای من بد تیپ باشم باباش میگه شرمندم کرده قبلنا افتخار میکردم الانم اینجام بخدا دستام یخ کرده میگه من نگران زندگیتونم از زندگیش سرد شده

میگم بخدا اونقد میگم میگه تو میخوای من بد تیپ باشم باباش میگه شرمندم کرده قبلنا افتخار میکردم الانم ...

خوب بگو حداقل سایز خودتو بپوش جذب بپوشی خوشگل نمیشه؛ خدانکنه یکی یه چیزی بره توکله ش هرچی همه میگن میگه نه🤨 

چن وقت بود بخدا بهش شک داشتم الان خداروشکر بهم ثابت شد که پای کسی وسط نیس ولی خوب خیلی تحت تاثیر میگیره زود خیلیم مظلومه ها اگه من ناراحت بشم خودشو میکشه ولی چون وقتی اینجور میپوشه همه دوستاش میگن چه خوب شده اینم میگه دیگه عالیم بخدا لباس نمیخرید بزور لباس میخریدم براش الن زود زود میره میخرع میاره

خوب بگو حداقل سایز خودتو بپوش جذب بپوشی خوشگل نمیشه؛ خدانکنه یکی یه چیزی بره توکله ش هرچی همه میگن م ...

آره اونقد غده که یکی که بهش گفته خوبه دیگه میگه عالیم

2738