2733
2739

من کی ازدواج میکنم؟به کراشم میرسم؟🥺

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسم خودت و مادرتو بده طالع بینی ابجد بگیرم 

بیا خصوصی

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
2728
اسم خودت و مادرتو بده طالع بینی ابجد بگیرم 

درخواست قبول کن

مهم نباشه برات اون چیزی ک میخواد اتفاق بیفته میفته

درخودش پیروزے را دیده بود                                                                          براے همین اصرار بہ بازے داشت
2738
خصوصی چیه دگ 

درخواست دوستی دادم تو اعلان ها قبول کن 

مهم نباشه برات اون چیزی ک میخواد اتفاق بیفته میفته

چرا خیلی مهمه😔

من میتونم بگم؟ بهش میرسم؟ دوسم داره؟ اسمم فاطمه مادرم کبری

حکماء گفته اند هر زنی که به طالع میزان باشد زنی است راستگو و راست گفتار و راست کردار و دروغگو را دشمن دارد چرا که میزان به معنی ترازو و عدل است.

در نماز کاهلی نکند و از ناپاک و نجس و حرام پرهیز کند و از غیبت و تهمت باید حذر کند تا در بلا نیفتد. هر چه بزرگتر شود و سنش بالا رود کارش بالا گیرد و نیکوتر شود.

زندگانی را به شادکامی و راحتی گذراند و در امورات زندگانی خود بسیار عاقل و زیرک باشد و شوهر بر وی بسیار مشفق و مهربان است و از پدر و مادر نفع یابد و از برادر و خواهر بهره مند گردد و چون در اول عمر و زندگانی بسیار رنج کشیده ، در وسط و آخر عمر به شادکامی بگذراند و در میان مردم همیشه سرفراز باشد.

آتش مزاج است گاه گاه خشم گیرد ولی زود فرو نشیند. وی را نسازد مال حرام، چون یک ریال حرام بدست آورد، صد دینار حلال از دست او برود. بیماری او بیشتر از صفرا و بلغم باشد چون که هر وقت اوقاتش تلخ شود طپش قلب بر او عارض شود، مداوا نماید تا رفع شود.

مدتی است که بیماری عارض او شده است دعای رفع بیماری و همزاد بگیرد تا رفع شود. صاحب این طالع دو سه تا نذر کرده است و فراموش کرده، که باید ادا کند تا آنکه مطلبی را که به دل دارد، روا شود.

در سن سه سالگی خطر مرگ او را تهدید می کند چون از این گذشت به نود سالگی برسد اگر از نامحرمان خود را حفظ کند. صاحب این طالع را بسازد از ماه ها، ماه ذی قعده ( همون ماهی که تولد امام رضا ع در ان واقع شده ) و از روزهای هفته، دو شنبه ها برایش می سازد ( شانس میاورد ) که در این ماه و این روز، لباس نو خود را بپوشد و ابتدای کاری را گذاشتن و از جایی به جایی رفتن داشته باشد. حرز ائمه معصومین ع را با خود دارد تا در میان خلائق عزیز و محترم باشد و از تمام بلیات محفوظ باشد .

:-|
من میتونم بگم؟ بهش میرسم؟ دوسم داره؟ اسمم فاطمه مادرم کبری

طالع ابجدت رو فرستادم 

اگر میخوای ببینی ستارت با معشوقت جفته یا ن اسم کراشت با اسم مادر اونم لازمه... 

اگرم خودت میخوای سرچ کنی 

بنویس طالع بینی ابجد آنلاین.. بعد قسمت فال ازدواج این کارو بکن 

:-|
2706