2737
2734
عنوان

شوهرای شماهم ب این مورد گیرمیدن؟؟؟؟؟؟؟😒😒😒😒😒😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1704 بازدید | 83 پست
انیستا روبیکا نینی سایت شاد واتساپ انیستا تلگرام لایکی تیک تاک بسه یا بگم

همه اینارو خواهرمنم داره دانشجوأم هست ولی یه تومن نمیشه شاید شما بیش از حد استفاده میکنی.

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی‌دونم آمار مصرفمو ندارم غر که میزنع ولی مهم نیست

😄😄😄خیلی بیج نخوده بقول ترکا

بم میگه با کی میحرفی تموم میشه بگو همون بگیره

😄اخه باخودش میل سخن ندارم اصن😄😄😄

خوب تیکه انداخت

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
من 10گیگ نت رو توی 17روز تموم کردم😐💔

من بزور نه روز ده روز میرسونم ده گیگو 

انقد کلافه میشه 😄😄😄😄😄ولی بدرک دلسوز هیچکی نیسم چ برسه جیب شوهر

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
2728
همه اینارو خواهرمنم داره دانشجوأم هست ولی یه تومن نمیشه شاید شما بیش از حد استفاده میکنی.

شاید ولی من نگفتم حا دقیق یه تومن گفتم حداقلمیشه یه تومن

16 سالمه عقدمم  کاربری دست دونفره 
من بزور نه روز ده روز میرسونم ده گیگو  انقد کلافه میشه 😄😄😄😄😄ولی بدرک دلسوز هیچکی نی ...

خخخخ خوبه آفرین😂

منم اینستا ندارم فقط وات دارم و نی نی سایت بازم زود تموم میشه 🥺

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
2738

فقط بگم خدایا شکرت 😐

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2706