2737
2734

من بخام مثال بزنم  ده روزه ده گیگ تمومه

اینستا ندارم

ولی زود پرپرمیشه

وای فای نداریمو قراره بمونه واس خونه خودم(عقدیم )

هرباربسته بزنه میگه با من بزور ده تومن میحرفی 

بقیش میره ب بسته و اینا 

مگ با کی میحرفی چیکارمیکنی😄😄😄😄😒😒😒😒😒

دیگ کارم گیربود نزدم ازدهنش😄تا بازبزنه بستمو

اخرش ک من ی شوهر بی زبونو پخمه و ساده گیرم نیومد 

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜

ن خداروشکر🤪😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدا شفات نده من که نفهمیدیم چی گفتی 🤣

😄😄😄خودمم نفمیدم الان بحث داشیم قط کردم فوری تایپک زدم

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
عمرا من عقدم حداقل من1 تومن نت ماهانمه

ی ملیون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چ خبرته مگ

2738
شما چن گیگو چن روزو تموم میکنی؟؟؟

10گیگ ی ماه😁

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
عمرا من عقدم حداقل من1 تومن نت ماهانمه

مگ با اب میخوری نتو

هرجوری حساب میکنم ب ی تومن نمیکشه من رفقام تو کار انلاین شاپو اینان اونام ی تومن نمیزنن دیگ نتو

چ خبره مگ

😄😄😄خودمم نفمیدم الان بحث داشیم قط کردم فوری تایپک زدم

مستقیم و صاف تو روحت خییییی جذاب کارات 🤣

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه
10گیگ ی ماه😁

خب دیگگگگ قشنگم

من ده روزه ده گیگ تمومه

اینستام ندارم

میرم بکوب رقص میبینم و اینا

دس خودم نیس

فیلمم زیادی نت میخوره

انیستا روبیکا نینی سایت شاد واتساپ انیستا تلگرام لایکی تیک تاک بسه یا بگم

ولی ب ی تومن نمیکشه ماهی باز.

2706