2733
2739

من یه کراش داشتم، فامیل دور بود، از بچگی خوشم میومد ازش
دو تا خواهر داشت خیلی با من خوب بودن
یه بار دانشجویی رفتم کربلا، وقتی اومدم دو تا خواهر اومدن خونمون برام کادو آوردن...یه مدت بعد خودشونم رفتن کربلا. بعد این مادر من اینقدر سادس به من نگف تو هم پاشو برو خونشون😑 منم از مامانم ساده تر😑اصلا سیاست و زرنگی نداریم، یا مثلا مامانم باهاشون رفت و آمد نمیکنه
یه بار تو یه مجلسی مامانش منو نشوند کنارش خیلی تحویلم گرفت
خلاصه معلوم بود که از من خوششون میاد
اما راستش من چادری بودم، سه چهار سال پیش چادرمو برداشتم، از اون موقع به بعد دیگه تحویلم نگرفتن...لابد پیش خودشون میگن دختره دمدمی مزاجه بدرد نمیخوره☹
بعد از مدتها چند شب پیش تو عروسی داشتم با یکی از فامیلا احوال پرسی میکردم، پسره اومد کنارم گفت سلام خانم دکتر، خوبی و... همین😢🥲
تورو خدا اگه میخواید سرزنشم کنین هیچی نگین، خودم به اندازه کافی ناراحتم

التماس دعا دارم🥺 زندگیم گره خورده💔

خانم دکتر

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا مگه ازدواج کرده‌؟

ماهی رو هر وقت بگیری از اب تازس

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2728
2738
خب میگم شاید نظرشون در مورد من کلا تغییر کرده

ن عزیزم الان ابجی هاش رابطه بنداز

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
دیگه نمیتونم چادر بپوشم میگن رسما دختره خله هی میپوسه هی برمیداره😐😂

دورازجون😂

خب یه مسیر رو انتخاب کن همون ادامه بده،اگر میخوای بپوشی کامل بپوش،مگه خانواده آقاهه خودشون چادری ان؟

2706