2737
2734

تو مفاتیج ننوشته؟

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی اعمالی داره میگم 

غسل کردن ب نیت 17 ربیع الاول 

روزه گرفتن ( جزء چهار روز برتر سال برای روزه گرفتنه) 

خوندن زیارت حضرت محمد ص

خوندن زیارت امير المومنین 

خواندن یک نماز دو رکعتی ک شبیه ب نماز صبحه با این تفاوت ک در هر رکعت بعد از سوره حمد 10 بار سوره توحید و 10 بار سوره قدر خونده بشه 🌹

:-|
2731

عزیزم غسل 

روزه که روزه ش خیلی بافضیلته 

نمازدورکعتی که بعاز حمد10مرتبه سوره توحیدو10مرتبه سوره قدرخوانده میشه 

زیارت حضرت محمدوحضرت علی علیه السلام 

وپخش شیرینی وشکلات 

من روزه میگیرم وهدیه ش میکنم به حضرت محمد(ص)

ووقت افطار برای همه تون دعای خیرمیکنم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
ی اعمالی داره میگم  غسل کردن ب نیت 17 ربیع الاول  روزه گرفتن ( جزء چهار روز برتر سال برا ...

مرسی عزیزم😍 حاجت روا بشی

برا حاجت دل منم دعا میکنین؟؟؟😢😔
عزیزم غسل  روزه که روزه ش خیلی بافضیلته  نمازدورکعتی که بعاز حمد10مرتبه سوره توحیدو10مرت ...

مرسی عزیزم😘لطفا برا منم دعا کن

مرسی عزیزم😘لطفا برا منم دعا کن

چشم عزیزم انشاالله بحق محمدوآل محمدخوشبخت وموفق وسلامت وعاقبت بخیر وحاجت روا بشی .....آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2738
چشم عزیزم انشاالله بحق محمدوآل محمدخوشبخت وموفق وسلامت وعاقبت بخیر وحاجت روا بشی .....آمین 

فدات مهربوون حاجت روا بشی😍

فقط میترسم نتونم روزه بگیرم ولی بقیه رو انجام میدم 

چرا همش دنبال ذکرهای خاص هستین درسته اونا هم خیلی مهمه.ولی همین آیه بسم الله الرحمن الرحیم و یا صلوا ...

درسته عزیزم

خدا اگه نخواد بده با هیچ دعایی نمیده