2737
2734

خودت بلدی یا کسی راهنماییت کرد؟ 

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه فقط اومدم خوشحالیمو به اشتراک بزارم انرژی مثبت بدم😍😍🥺

همیشه شاد باشی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2731

چی خریده بودی شیبا یا دوج چند میلیون سود کردی

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍
2738
منی که در بورس ایران پولام بلوکه شد و تا اومدم دوج و شیب خریدم مثل سگ اومد پایین😐

من ۱۰۰هزار تومن توی بورس دارم هرروز داره ضرر میده من سکته کردم گفتم خوب شد بیشتر نذاشتم چجوری تحمل میکنید😑

خب عزیزمن تو سقف رفتی خرید کردی...البته شیبا رفته بالا

من ده هزار شیبا دارم به نظرت میتونم باهاش به جایی برسم؟؟ 😎😎😎😎😂😂😂😂

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤
2706