2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مبارکه 

فقط مردم رو شامل لطف قرار نده 

سر حرفای یه عده بیخود نصف داراییشون تو بورس نابود شد 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
مبارکه  فقط مردم رو شامل لطف قرار نده  سر حرفای یه عده بیخود نصف داراییشون تو بورس نابود ...

نه فقط اومدم خوشحالیمو به اشتراک بزارم انرژی مثبت بدم😍😍🥺

به امید اون روزی که لبخند و رو لب همه ببینم

منی که در بورس ایران پولام بلوکه شد و تا اومدم دوج و شیب خریدم مثل سگ اومد پایین😐

روی یه تیکه سنگ متحرک توی یه جسم شکننده و یک بار مصرف وسط ناکجا اباد جهان هستی و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور
2738
نه فقط اومدم خوشحالیمو به اشتراک بزارم انرژی مثبت بدم😍😍🥺

مبارک باشه 

اتفاقا خیلی خوشحال شدم 

ولی مردم فقط ظاهر رو میبینن فردا میرن میخرن ضررکردنی تورو نفرین میکنن انگار که مجبورشون کردی 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
منی که در بورس ایران پولام بلوکه شد و تا اومدم دوج و شیب خریدم مثل سگ اومد پایین😐

خب عزیزمن تو سقف رفتی خرید کردی...البته شیبا رفته بالا

به امید اون روزی که لبخند و رو لب همه ببینم
یه ارز وخریدم تموم زندگیمو گذاشته بودم روش 😍🥺وای دستو پام داره میلرزه

هیچوقت تمام تخم مرغات رو توی یه سبد نچین

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
2706