2733
2739

۲ماهم داره تموم میشه خسته شدم از بیحالی ۱/۲ساعت میشینم به حدی خسته میشم که نمیدونم چنه اصلا میفتم حتی لیوان ابمو بزور تودست میگیرم هیچ غذایی وجود نداره من دلم بخواد سرنهارسام بزور ۲ق میخورم خفم خیلی ترش میکنم واقعا کلافم

برو دکتر بگو بهت دارو بده منم خیلی ترش میکردم الان بخاطرش قرص میخورم دیگه راحت شدم

دو ساله مبتلا به ام اس هستم...    عاشق شوهر و دخترمم.  مهربون و شوخ طبعم در عین حال مغرور.  با همه ارتباط میگیرم جز خواهر شوهرام😅 از اون موفرفری هایی هستم که آرزومه موهام لخت باشه🙄    به طلسم و جادوجنبل اعتقاد ندارم و باورم اینه که هر چیزی علت منطقی داره.   دوست دارم همیشه نماز بخونم ولی خیلی وقتا تنبلیم میکنه وضو بگیرم ! خدایا چی میشد وضو رو بیخیال میشدی...😑  خودم زیاد حرف میزنم ولی حوصله آدم پرحرف و ندارم☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تحمل کن من تا سه ماهگی این جوری بودم باورکن مرگ آرزوم بود تنهاچیزایی که میتونستم بخورم کشک و کاهو بو ...

بسکه بیحال میشم هرغذایی باشه ۲/۳ق میخورم بدترمیشه حالم میدونم نخورم بیهوش میشم چون این مدلیم

2738

من همینجوری بودم‌ب اضافه تهوع و استفراغ شدید دوس داشتم فقط بیفتم‌ یه جا ماه های بالاتر بهترشدم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2706