2733
2739
عنوان

نظرتون در مورد سالاد ماکارونی

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 41 پست
بابای منم دوس نداره همیشه میگه این چیه  منم میگم پیتزا😂

باز من عاشق پیتزام شوهرم برعکس عاشق سالاد ماکارونی😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای دلم خوااااست😭😭😭😭

نه من یه قابلمه هم باشه میخورممم

ولی چاق نمیشم😣😣

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات
با ماکارونی پیچی خیلی خوشمزه تره شکلکای بزرگتر مث پروانه اینا میشه

خواهرمن ماکارونی ترکیبی میزنه ولی به نظر منم پیچی از همه بهتره با سس سالاد الویه مخصوص مهرام   

الان من هوس ماکارانی کردم ای خدا 

2740
اره سنگینه وخیلی خوشمزه فقط حتما با سس ماست باشه سس خالی جالب نیس اونایی که میخوان چاق شن بهترین گزی ...

اره منم هر بار که میخورم بعدش باید پیاده روی کنم

کالریش زیاده

هوای حوصله مان ابریست 💚
خواهرمن ماکارونی ترکیبی میزنه ولی به نظر منم پیچی از همه بهتره با سس سالاد الویه مخصوص مهرام   ...

اره با پیچی خیلی خوشمزه میشه پروانه ای هم خوشمزس

هوای حوصله مان ابریست 💚