2737
2734

تا حالا بیشترین قهرتون چقدر طول کشیده؟(جایی که شما مقصر نباشید) بعدش قدرتونو بیشترررر دونستن؟دلتنگتون شدن؟

زن و شوهرا رو نمیگما، چون اونا در نهایت میدونن بهم برمیگردن، منظورم دوست پسر دوست دختریه که واقعا رابطشون عمیقه

والا ۵ ماه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ویزسوال بعدچون دوس پسرنداشتم😐🙌🏿

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)

ی عدد سینگل بدبخ 🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
2738

من 5 سال باهمیم داریم نامزد میکنیم تا چن وقت دیگه همیشه مقصر منم😂دعوا راه ميندازم ولی اون معذرت خواهی میکنه وقتاییم که یه چیزی بگه ناراحت شم سریع از دلم در میاره طولانی ترین قهرمون یه هفته که بعد خودش اومد منت کشی خیلی دلتنگ شده بود چون اصلا عکس العملی نشون ندادم ناراحت باشمو استوری بزارمو اینا

2706