2737
2739
عنوان

خدا چیه؟؟

149 بازدید | 12 پست

من چند روز قبل یه خانومی رو دیدم انقدر این خانوم چهره زیبا و آرامی داشت من یاد عظمت و زیبایی خدا افتادم و گریه ام گرفت هر موقع هم نماز میخونم یاد چهره زیبای اون خانوم میفتم و با خودم میگم اگه این خانوم انقدر زیباست ببین خدایی که این خانوم رو آفریده چقدر زیباتر و عظمت تره  این خانوم فقط یه جلوه کوچیک از زیبایی خداست و همین موضوع باعث شد نمازهارو اول وقت بخونم و به خداوند یه حس آرامبخش و زیبا داشته باشم...شما فکر میکنید خد دقیقا چیه...صفات و زیبایی خدارو بیان کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایشون هنوز شوهرمو ندیده😐😐

ولی در کل گول صورت زیبارو نخور 

دنبال سیرت زیبا بگرد داداش

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

چه قشنگ

اره واقعا بعضیا یه چهره خیلی ارومی دارن

یه ارامش و زیبایی خاصی تو صورتشون هست

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2738

خدا قابل توصیف و بیان نیست اصلا از همه لحاظ بخاطر بزرگیش و مهر و محبت و لطفش که به همه بندگانش عطا میکنه 

ما هر چقدرم از خدا بگیم باز هم کمه

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️