2737
2734
عنوان

‼‼‼‼به این عکس هر چقدر نگاه کنی ترسناک تر میشه😬😰

| مشاهده متن کامل بحث + 3369 بازدید | 141 پست
پای رتیل ک از سبد زده بیرون و زیر اون جعبه نوشابه ک دست اون مرده نگاه کنین دوتا دست از تو ی چمدون در ...

ایولللل از منم ریز بین تری

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
😂😂😂فدایت همشهری 💜🌙 دیگه چی دیدی😂😂من که همینا

خدانکنه عزیزوم😁😍

اون لباس های روی بند هم خونی هستن😂

خدایا آدم ها رو از دست کسایی که ادعا دارن کار تورو انجام میدن نجات بده..  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ دوچرخه ماره یا مغز یه حیون؟؟ اون گرگه و سایه ها و سه تا دسه هم دیدم یه دودم رد شده به یه کرد م ...

درسته

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
2728
خدانکنه عزیزوم😁😍 اون لباس های روی بند هم خونی هستن😂

🧡

عه راس میگی

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
استارتر عکس باحالی بود انگار تو هم مثل من عاشق چیزای مرموز و ترسناکی😂✌️

عاشق هستم توهم میزننم گاهی 😑😑🤦‍♀️

2738
استارتر عکس باحالی بود انگار تو هم مثل من عاشق چیزای مرموز و ترسناکی😂✌️

وییییی 😂😂من دیه میترسم

البته با این نه یه تاپیک جنم رفتم

دیه نور الا نور شد

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
عاشق هستم توهم میزننم گاهی 😑😑🤦‍♀️

اخی😂 ولی من توهم تا الان نزدم خداروشکر ولی هر شب فیلم ترسناک میبینم

خدایا آدم ها رو از دست کسایی که ادعا دارن کار تورو انجام میدن نجات بده..  

زنگ ماره

فاضلاب یه فرقه هستش

گرگ و پای عنکبوت

دوتا انگشت از بشقاب زده بیرون 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

فقط ماره

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
اخی😂 ولی من توهم تا الان نزدم خداروشکر ولی هر شب فیلم ترسناک میبینم

وای نهههه لنگه من نباش دختر

منم اول ها این جوری بودم ۶ماه طول کشید اثرشو گزاشت 

2706