2733
2734
عنوان

چرا بدون فکر بچه میارن🙄🤔😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1464 بازدید | 93 پست
اینم شانس منه🤦‍♀️😔 سال بعد مطمعنم اینم نمیارم.  کارم شده بشور و بپز فقط  حالا جالب این ...

من جای شما بودم اصلا توی خونه کار نمیکردم 

میگفتم اون موقع که جیک جیک مستونتون بود فکر...

دارن به شما ظلم میکنن😐

بشین درس بخون اینا برات نون و آب نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۳۴ سالمه ده هفتمه ،بچه دومه همش میگم الان سر پیری چرا بچه دارشدم🙁

نه عزیزم.

شما ک سنی نداری.اتفاقا سنتون برای بچه دوم خوبه.

شما حالت تهوع هم داری؟

من ک از بس آب تو دهنم جمع میشه و حالت تهوع دارم شدم چوب خشک.۶کیلو کم کردم

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
2731
اره سنش زیاد نیست  ولی وقتی دختر ۲۰ ساله داره سن مناسبی برای بارداری نیست . ۲۱ سالگی ازدواج ک ...

ماشالا بهش 

دیگه اتفاقی که افتاده 

الان اون وروجک میشه عروسک تو خونه اتون 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
اینم شانس منه🤦‍♀️😔 سال بعد مطمعنم اینم نمیارم.  کارم شده بشور و بپز فقط  حالا جالب این ...

مطمئنن با خودشون گفتن آره بزاریم بچه دار بشیم دخترمون بزرگه کارارو میکنه😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

2738
منم ۳۴ سالمه ده هفتمه ،بچه دومه همش میگم الان سر پیری چرا بچه دارشدم🙁

سن شما زیاد نیست 

سن مادر منم زیاد نیست 

خیلیا تازه ۲۵ سالگی به بعد ازدواج میکنن 

مشکل اینه مادر من بچه هاش بزرگن

از بیکاریه کمک نکن بشین درستو بخون .

نمیزارن که کار نکنم

حالا استرس بعد زایمانش منو کشته 

فامیلامون همه بعد زایمان میریزن خونمون باید یه ماه فقط مهمون داری کنم

مادرت سر پیری لنگ هوا دادنش چی بود

تا حالا کامنت به این بی ادبی تو نی نی سایت ندیدم😏😏😏

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

استارتر مادرت برای حفظ آبرو میگه خودش بچه خواسته وگنه شک نکن از دستش در رفته

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...
2706