2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه 😊

اطلاعی ندارم☺🙈

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
2731
کارمند دادگاهم وکالت عالیه

یعنی بعد از آزمون وکالت مستقیم توی دادگاه کار کردید به صورت مستقل دفتر ندارید؟ اینجوری خیلی خوبه چون من اونقدرا هزینه ندارم که بتونم دفتر بگیرم

یعنی بعد از آزمون وکالت مستقیم توی دادگاه کار کردید به صورت مستقل دفتر ندارید؟ اینجوری خیلی خوبه چون ...

میشه از معایب و سختی ها هم بگید به صورت جزئی

وااای یه هم دانشگاهی داشتم وکیل بود واقعا عالی بود🤦‍♀️ از همه نظر  چه تیپی چ هیکلی چه تحصی ...

اقا حسودیم شد 

ببین من همه چیم واسه وکیلی خوبه می‌ترسم هیچی توش نباشه وضع مالی ما معمولیه بعضیا رو دیدم ی شبه پولدار  شد حالا ی شبه نخواسم ولی میخوام تغییر کنم

دلم تنگ شده برا دختری ک بودم
2738
اقا حسودیم شد  ببین من همه چیم واسه وکیلی خوبه می‌ترسم هیچی توش نباشه وضع مالی ما معمولیه بعضی ...

خب خودت باید تلاش کنی اونی که میبینی ب اونجا رسیده شاید شب و روز سخت کار کرده

به نظرم بستگی به نوع کارکرد خودتون داره

دقیقا تو این فکرم من ازرهمه لحاظ مناسب همین شغلم جذبه دارم علاقه دارم سیاست دارم حقوقش و این که پرونده نباشه بد می‌ترسونتم من به مامانم قول دادم ی روزی بالا باشم نه پایین

دلم تنگ شده برا دختری ک بودم
دقیقا تو این فکرم من ازرهمه لحاظ مناسب همین شغلم جذبه دارم علاقه دارم سیاست دارم حقوقش و این که پرون ...

پرونده ک هس تا دلت بخواد ولی اگر خوب کار کنی پرونده های خوب گیرت میاد

2706