2737
2734

میخوام برا نامزدم شال گردن ببافم.مشکی.

مدلای خوشگل سراغ ندارید بگید برام؟؟؟  

نظر خودم اینه ولی نمیدونم چجوری بافته میشه شما بلد نیستید؟؟؟

اگه مدلای دیگه ای هم بلدید ممنون میشم بهم کمک کنید  

میشه لطفا برای سلامتی نامزدم یه صلوات بفرستی؟🖤🙂 اللهم صل علی محمد و آل محمد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه اصلا بافتنی بلد نیستی  این مدلا سختن اسون تر انتخاب کن

بلدم میخوام بدونم چه مدلی برا مردونه خوبه که خوشگل دربیاد😅شما ندارید مدلای قشنگ تر؟

2731
این مدل شطرنجی هست فک کنم  کشبتفش دو تا زیر دو تا رو  بقیش هم مثلا 5 تا زیر 5 تا رو &nbs ...

اها ممنونم عزیزم  اخه مربع هاش کوچیکه فک کنم 4 تا زیر 4 تا روعه.ت

نظر شما چیه؟؟

مدلای دیگه بلد نیستی که خوب و خوشگل دربیاد؟😁

2740

من شالگردن ساده بافتم 

همش دونه ی زیر

خیلی شیک شد

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
اها ممنونم عزیزم   اخه مربع هاش کوچیکه فک کنم 4 تا زیر 4 تا روعه.ت نظر شما چیه؟؟ مدلای دیگه ...

قربونت عزیز

آره 4 تا زیر 4 تا رو هم خوبه مخصوصا اگر مخت درشت تر باشه 

فقط پست قبلی اشتباه گفتم رج بعد 

باید مثلا 4 رج ببافی بعد جاش رو عوض کنی. 

نه متاسفانه خیلی وقته نبافتم

اینستا اگه داری یا تلگرام سرچ کن آموزشلی خوبی داره 

یا همون گوگل هم داره فکر کنم 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
چجوری بافته میشه؟

خیلی راحته من بافت حرفه ای بلدم

برای کشباف رج اول مثل کشباف ساده یک دانه به زیر و یک دانه به رو بافت میزنیم

رج بعد دانه اول نبافته بعد دانه بعد به رو هست بافت میزنیم دانه زیر نبافته به میل کرده و باز دانه بعدی به رو بافت میزنیم تا اخر دانه ها

تمام رج ها همین جور تکرار دانه زیر نبافته به میل برده دانه رو بافت میخوره

عکسشو نداری گلی؟

ن عزیزم داخل لباس زمستونه هاس از انباری نیوردم هنوز

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
قربونت عزیز آره 4 تا زیر 4 تا رو هم خوبه مخصوصا اگر مخت درشت تر باشه  فقط پست قبلی اشتباه گفت ...

ممنون گلی