2737
2734
عنوان

بنظرتون زشته یه دختر پدربزرگشو حمام بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2703 بازدید | 180 پست
نه خیلی وقته ولی قبلا حواس جمع تر بود کارای شخصیشو خودش انجام میداد بهتر به نظافتش میرسید حتی میرفت ...

ب نظرم حق با مادرتونه

ولی بازم هر طور صلاح میدونی❤️

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن
ب نظرم حق با مادرتونه ولی بازم هر طور صلاح میدونی❤️

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ممنون  از دعاهای خوبت همچنین  برای تو این دعاها ❤❤❤❤❤  وقتی میبینم خیلی ها مثل ...

مرسی مهربون😍

یادمون باشه روزی ماهم پیر میشیم.رفتاری رو بکنیم که دلمون میخواد تو پیری باهامون رفتار بشه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2728
عزیزم ممنون  از دعاهای خوبت همچنین  برای تو این دعاها ❤❤❤❤❤  وقتی میبینم خیلی ها مثل ...

دشمنت شرمنده گلم.سرت پیش خدا بلنده که انقد دلت بزرگه😍

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
وای همین متلک ها من تو سه ماه سه تیکه انداخت فجیعععع جلو جمع بعدم میخنده سکوت کردم الان حالشو گرفت ...

من اهمیت نمیدم.یا اینکه باخنده همونجا جواب میدم.قبلا جواب نمیدادم تا چندروز حالم بدمیشد ولی الان جواب میدم اما بااحترام.

چرااا😟اینجوری اوصاع بدتر میشه.ولش کن.لج و لجبازی نکن

من اهمیت نمیدم.یا اینکه باخنده همونجا جواب میدم.قبلا جواب نمیدادم تا چندروز حالم بدمیشد ولی الان جوا ...

نه لجبازی نمیکنم

ازپدرشوهرم طلاق گرفته چهارساله به یکی دیگه شوهر کرده

من زنگ زدم پدرشوهرم رو دعوت کردم دیگه اینجور مادرشوهرم نمیاد ازش چندشش میشه

من نادونی کردم سکوت تا۴روز حالم بد بود فرداش عصبی بودم پسرم یه نکته درس رو متوجه نشد کتابشو پرت کردم داد زدم سرش که درس نخون داددددد بعد بچه گریون رفت تواتاقش

یعنی به خودم واطرافیانم آسیب میزنم

باخودم عهد کردم حتما دفعه دیگه جوابشو محترمانه بگم

اینقدرعذاب نکشم

آفرین همشون همینطور حساس وزودرنج میشن

پدرشوهرم هفتادو خرده ای سالشه.خیلی مهربونه.درعین حال یهو قاطی میکنه.زودعصبی میشه.چندروز پیش خرید کرده بودم چرخ خریدم سنگین بود.هرچی گیر داد بده من برات بیارم بالا گفتم نه خودم میبرم.شمام زحمت نکش.فرداش رفتم پایین دیدم باهام قهره😂😂😂میگم چی شده بابا؟میگه چیه؟ ترسیدی خریدهاتو چشم بزنم نذاشتی برات بیارم بالا؟نترس من چشمم شور نیست.وای همینجور موندم😅😅😅انقد خندیدما.گفتم خدایی از کجا به ذهنت میاد این افکار؟بعداینهمه سال منو اینطور شناختی؟من دلم نمیاد اذیتت کنم شما میگی چشم میزنم؟ مگه غریبه ای آخه؟خریدهای خونه ی بچت بود دیگه😅فقط نگاههاشو باید میدیدی.ابنجوری بود😒

😅😅😅

2738
نه لجبازی نمیکنم ازپدرشوهرم طلاق گرفته چهارساله به یکی دیگه شوهر کرده من زنگ زدم پدرشوهرم رو دعوت ...

آها.پس اینجوری بوده.

الهی طفلک☹نکن.نریز توخودت.هرکی هرچی گفت جوابشو بده.حتی شده باخنده و شوخی.ولی نذار تو دلت بمونه.منم ۴ سال سکوت کردم دیدم دارم مریض میشم.فراموشی گرفته بودم.دست چپم و قلبم تیر میکشید همش.شبها تا صبح بیدار بودم داشتم تو افکارم جواب طرفو میدادم.بعدش شوهرم دعوام کرد.گفت جواب بده.اصلا دعوا کن.من ناراحت نمیشم.چون خانوادمو میشناسم.اصلا نرو خونشون‌.دیگه منم کمتر میرم.حرفی هم باشه جواب میدم.خیلی حالم خوبه

ای خدااااا    عاشقش شدم گوله نمکه

😅

خیلی دوسش دارم.اصلا یه حرفهایی میزنه آدم میمونه چی بگه.همش از رو سادگیه ها😀😁ولی مادرشوهرم چرچیلو میذاره جیب عقبش😞

من کسایی میشناسم که پدر مادرشون وصیت داشتن بعد مرگمون خواهربرادرتونو که مریضن تنها نزارید نوبتی مراق ...

خدا هیچکس رو محتاج نکنه ، نه مالی ،نه جانی ، نه عاطفی 

چقدر تلخ بود اینی که گفتی😞😞😞

2706