2733
2734
عنوان

بازم مادرشوهرم

366 بازدید | 12 پست

سلام دوستان 

من دوازده ساله ازدواج کردم با خانواده همسرم خیلی کنتاک داشتم.همیشه من احترام حفظ کردم بعدا سر شوهرم خالی کردم شوهرم خودش میدونه مامانش با قصد و غرض کاراش و قبول داره خیلی جاها هم عذرخواهی کرده حتی رفت و امد کمتر کرده اما واقعا نمیشه بریم خونه شون ی طعنه به من نزنه من خیلی اوقات اصلا هیچی نمیگم این دفعه داشت به نوه اش میگفت اره تو زن میگیری میری دیگه پیدات نمیشع باید به حرف زنت باشی هر وقت اجازه داد سر بزنی به مامانت.حالا این بچه.کلا نه سالشه.من و اون دوتا بودیم فقط.معلوم بود داره به من تیکه میندازه از دهنم در رفت گفتم اره دلتون خیلی خونه که.فقط همین

حالا زنگ زده به مامان و خاله هام و خواهرشوهرام...به همه گفته فلانی به من توهین کرده من فشارم بالا رفته تپش قلب گرفتم..ـــ

حالا همه برای من رفتن تو.قیافه.خواهرشوهرام متن کنایه دار استوری میکنن

مامانمم دعوامکرد

نمیدونم چیکار کنم......😔

همتا اسم خـودمه♥

خب چرا حرفاشو دایورت نمیکنی ؛ مثلا ب پشمات

الآنم خوب کردین گفتین اصلا ؛هر کی هم گفت بگین یادم نمیاد والا شام چی خوردم چ برسع ب اینکه این مسایل یادم بمونه

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نباید اینکارو میکرد فتنه بازی در اورده😶من و مادرشوهرم همدیگه رو میشوریم میزاریم روبند ولی ب کسی نمی ...

خیلی پسته

کلا اشتباه کردم کاش لال میشدم

همتا اسم خـودمه♥
2738
خب چرا حرفاشو دایورت نمیکنی ؛ مثلا ب پشمات الآنم خوب کردین گفتین اصلا ؛هر کی هم گفت بگین یادم نم ...

رودر رو جرات نمیکنن بگن.فقط استوری میزارن کم محلی میکنن.

این.که دروغ گفته فشارم رفته بالا و...حرصم گرفته

همتا اسم خـودمه♥
رودر رو جرات نمیکنن بگن.فقط استوری میزارن کم محلی میکنن. این.که دروغ گفته فشارم رفته بالا و...حرصم ...

ب اینکه حق با شماست ایمان داشته باشید زمان حلال خوبیه واسه کدورت‌ها

خودتونو سرزنش نکنید واسه اینکه چرا حرف زدین؛این نشون میده پر بودین از حرفاش و لبریز شدین 

یه روشی پیدا کنید ک بتونید غیر مستقیم حرفاشو جواب بدین چ سر دلتون نمونه

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 
ب اینکه حق با شماست ایمان داشته باشید زمان حلال خوبیه واسه کدورت‌ها خودتونو سرزنش نکنید واسه این ...

ممنونم.عزیزم اره باید ی راهی پیدا کنم

همتا اسم خـودمه♥