2737
2739

همشون بیکارن 😂😂😂

خودمم مثلا میخوام برا مهندسی کنکور بدم با این شرایط 😐

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس سلاام دوتا مهندس بیکار دراینده هستیم 😂

سلام دوست بیکار من 😂🤣🤣

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

چه مهندسی؟

☘💝خدا جون ببخشید که یادمون میره بگیم شکرت یا ممنون💞 خدا جون رودست خوردن بده کمکمون کن 💞خداجون امیدهیچ کسی رو ناامید نکن                  ☘💖صلوات یادت نره🌷 ☘  امید ماروهم ناامید نکن                                           که امیدم به خودته خداجون ☘                               ☘خداجون حاجت هامون رو همراه                                       سلامتی و دلخوش بده☘                                                  الهی امین😘😍                  
2738

همسرم و برادرم و شوهر خواهرم مهندسن وضع مالیشونم عالیه 

بنظر من هر رشته ی اگه بهترین باشی خوب درس بخونی بیکار نمیمونی 

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
همسرم و برادرم و شوهر خواهرم مهندسن وضع مالیشونم عالیه  بنظر من هر رشته ی اگه بهترین باشی خوب ...

چه رشته ای مهندسن؟

☘💝خدا جون ببخشید که یادمون میره بگیم شکرت یا ممنون💞 خدا جون رودست خوردن بده کمکمون کن 💞خداجون امیدهیچ کسی رو ناامید نکن                  ☘💖صلوات یادت نره🌷 ☘  امید ماروهم ناامید نکن                                           که امیدم به خودته خداجون ☘                               ☘خداجون حاجت هامون رو همراه                                       سلامتی و دلخوش بده☘                                                  الهی امین😘😍                  
همسرم و برادرم و شوهر خواهرم مهندسن وضع مالیشونم عالیه  بنظر من هر رشته ی اگه بهترین باشی خوب ...

میشه بگین مهندس چین ؟ از دانشگاه معتبر ؟؟ من استعداد ریاضی دارم معدل بالای مدرسم شماره یک ریاضی شهرمونم دو سال دیگه کنکور دارم الان از بس گفتن مهندسی بده و نمیتونم زندگی برا خودم بسازم دارم سست میشم

از دل نرود هر انکه از دیده برفت
همسرم نفت،برادرم مکانیک شوهر خواهرم عمران

رشته برق‌ بزای  خانما چطوره به نظزتون؟

میشه بگین مهندس چین ؟ از دانشگاه معتبر ؟؟ من استعداد ریاضی دارم معدل بالای مدرسم شماره یک ریاضی شهرم ...

بله دانشگاه معتبر بودن 

اگه بخوای از این نظر نگاه کنی الان دیگه تمام شغل ها اشباع شده حتی پزشکی ولی بازم جامعه به افراد متخصص نیاز داره تو هر رشته و شغلی هستی بهترین خودتو ارائه بده مطمئن باش هیچوقت بیکار نمیمونی

برادر من امسال اومد شرکت ثبت کرد رتبه گرفت الان چند تا بانک و بیمارستان برداشته وضع مالیش واقعا عالی شده خداروشکر 

رشته برق‌ بزای  خانما چطوره به نظزتون؟

برادر شوهرم برق ی شرکت خصوصی داره در کنارش مغازه هم داره سه سال تقریبا خیلی کارش خوب و خداروشکر هرروز موفقیت بیشترشو میشنویم

2706