2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان و تعیین جنسیت

315 بازدید | 3 پست

سلام .دوستان کسی هست یا بوده با تنبلی تخمدان و نزدیک به یائسگی دکتر بهش سه ماه چندین دارو داده باشه برای تقویت قبل آی وی اف .؟؟ کسی بوده بااین وضع تخمدان طبیعی با تعیین جنسیت پسر باردار شده باشه؟؟ تورو خدا اگه کسی هست بیاد باهم حرف بزنیم ..... من یه دختر دارم برای پسر رفتم دکتر که گفت تخمدانت نزدیک به یائسگی شده و برای پسر آی وی اف باید کنی

منم تنبلی تخمدان داشتم قبل بارداری اول متفورمین و چندتا دارو داد خوردم بعدم باردارنشدم آمپول داد زدم که باردار شم که نشدم زندگیم مختل شده بود غصه میخوردم مشکل داریم که با حرفای همسرم بیخیال شدم و کاملا اتفاقی فهمیدم باردارم الان دوتا پسر دارم انشالا هرچی خیره برات پیش بیاد

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
منم تنبلی تخمدان داشتم قبل بارداری اول متفورمین و چندتا دارو داد خوردم بعدم باردارنشدم آمپول داد زدم ...

وااای خدایا .خدایا شکرت که شما خوشحال شدینو به مراد دل رسیدین.بخدا الان بغض دارم تو چشام اشکه ..انقدر هم نیش و کنایه های اینو اون ازیتم کردن که ...نمیدونم چکار کنم .موندم ..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وااای خدایا .خدایا شکرت که شما خوشحال شدینو به مراد دل رسیدین.بخدا الان بغض دارم تو چشام اشکه ..انقد ...

عزیزم ،♥️ اولی رو همه میگفتن پسرباشه و ... خودمم دوس داشتم اولی پسر باشه دومی دختر که دومی ام دپسر شد فک کن برا مادرشوهر از دخترش بیشتر زحمت نکشیده باشم کمتر نکشیدم بعد با دختراش نشسته بودن و میگفتن کسی که دختر نداره اجاقش کوره و ... به دخترای برادرشوهرم انقد میرسن و هرجا برن میبرنشون ولی پسرای من نه پس سعی کن از خدا بخوای هرچی به صلاحته بشه حرف مردمم برات مهم نباشه😒 الان مال من برعکس شده،🥰😘

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
2731