2733
2739
عنوان

تواین شرایط بچه دوم آوردن چجوریه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5303 بازدید | 223 پست

نه به نظر من اگه همون یه دونه رو تو رفاه کامل نگه دارید و زمان کافی برای تربیت و بزرگ کردنش بذارید خیلی بهتره 

و اینکه این کشور ثبات اقتصادی نداره اینده نوجوان ها و جوان ها همین جوریشم رو هواست همه دارن از این دیوونه خونه فرار میکنن بچه ی دوم چیه دیگه 

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست
پس این همه بچه ی کار و بی سرپرست یا بچه هایی که با شکم گرسنه سر رو زمین میذارن چی ؟ بچه هایی که از س ...

دوراز جون اخه ایشون و شوهرشون سالم ان شوهرشونم شاغله الحمدلله

بی سرپرست یا بد سرپرست نیستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوراز جون اخه ایشون و شوهرشون سالم ان شوهرشونم شاغله الحمدلله بی سرپرست یا بد سرپرست نیستن

بله انشالله همه سالم و سلامت باشن من منظورم کلی بود عزیزم 

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست
2731
منم از نظر روحی نمیکشم هر کی میبینتم میگه انگار ۲۰ سالته.مطمئنم بعد از این دوتا هم روحم پیر میشه هم ...

حالا چهارتا با پنج تا زیاد فرقی نداره 

همون اول باید مراقب میبودید

ریپلای افراد فاقد اهمیت باز نمیشود☺️    از کوتهی ماست که دیوار بلند است

دومی وباردارم به صورت خداخواسته 

هزاربارم گفتم تنبلی داشتم زیاد 

بدون اقدام وفقط یکباررابطه دراون ماه شد

من افسردگی روحی روانی گرفتم همسرم داره داغونم میکنه هرلحظه آرزومرگ خودم ودارم تانجات بیام زیرفشارداره متلاشی میشم به دادم برسید همش میگه نمیخوامش وهیچ هزینه ای براش نمیکنم دستشم تنگ نیست بدک نیس میتونه بده 

شورواشتیاق من مرده حال زندگی ندارم هیچ کاری چطوری به خودم بیام اهمیت ندم به حرفاش ای خدا کاش مادرم بود دلم بغلش میخوادبشینم زاربزنم رویاهاشششش وای ازدلم مامان کجایی مامان ازاون دنیا دعام کن   

2740
دومی وباردارم به صورت خداخواسته  هزاربارم گفتم تنبلی داشتم زیاد  بدون اقدام وفقط یکباررا ...

نترس خدا بزرگه من بچه دومم خداخواسته شد شوهرم ازش متنفربود وقتی به دنیا اومد حتی اصلا براش خرج نکرد ولی الان بدجور عاشقشه الان دخترم 1سالشه

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
نترس خدا بزرگه من بچه دومم خداخواسته شد شوهرم ازش متنفربود وقتی به دنیا اومد حتی اصلا براش خرج نکرد ...

عزیزم من چ گناهی کردم تااومدنش بایدبشم مریض روانی شدم دیگه سایتون مستدام سربچه هاتون

عزیزم من چ گناهی کردم تااومدنش بایدبشم مریض روانی شدم دیگه سایتون مستدام سربچه هاتون

منم مثل شوهرم شده بودم حتی به دنیا اومد دوستش نداشتم کم کم عاشقش شدم الان از 4تابچه هام ازهمه بیشتر دخترکوچیکم رو دوست دارم

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 

ن من اکتفا کردم به تک فرزندی همسرم چندباری گفت دختر من نه سال خورده ای خودم شاغلم و ۳۶ سالمه اخه چه فایده داره تو این شرایط اجتماع و این همه مریضی واقعا لزومی نداره خدا بچه هامونو حفظ کنه همین بسه 🙏🙏🙏🙏🙏💖

2706