2737
2734
عنوان

تواین شرایط بچه دوم آوردن چجوریه؟؟؟

5302 بازدید | 223 پست

باتوجه به شرایط اقتصادی الان واینکه اختلاف سنیش تقریبایازده سال باشه بافرزنداول اینم بگم همسرم موافق نیست برای فرزنددوم ومیگه همین یکی خوبه وهمچنین پسرم وهمیشه تصمیم دوتامون  برتک فرزندی بوده باتوجه به شرایط ولی بعضی وقتا دو دل میشم لطفانظرتونوبگید

یادداشتی برای خودم:هرگزپیشرفتت راباخط کش دیگران اندازه نگیر🌺یلداااسابق عضویت سال ۹۶🌺درخواست دوستی نمیپذیرم لطفابه حریم خصوصی  هم احترام بزاریم🙏 نفسم همسرمو پسرم دوستتون دارم عشقای من👪💙💙💙🌺🌺🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
تک فرزندی خوب نیست.یکی پیشش باشه بهتره پسر بزرگ من ۱۱ سالشه و بچه چهار و پنجو باردارم😭 فقط توو ...

آخرشو نفهمیدم🤐

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.

با این اختلاف سنی زیاد میشه دو تا تک فرزند

صحبت های روانشناسی هم گوش کنی اینجوری بیشتر آسیب زننده هست برای بچه همچین اختلاف سنی ای.

یا زودتر به فکر میفتادی یا الان دیگه بیخیال.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

الان نظر بقیه کمکی بهت نمیکنه که عزیزم 

شما باید شرایط خودتو بسنجی مالی روحی خانوادگی یا هر چیزی 

الان یه عده میان میگن بی فکر و برنامه ۶ تا بچه 

یه عده هم منفی باف و ناامید میگن کلا بچه هیچی 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
چرا توبه؟ 

دارم دیوونه میشم

با گریه دارم مینویسم باورت میشه؟؟

به خودم میگم کاش با بچه نداشتن امتحان میشدم تا با داشتن پنج تا بچه

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
عجب حرفی برین تو سایتها خیریه ببین چندتا بچه تو خرج درمان تحصیل موندن تفریح دیگه بماند

بمیرم براشون😕

آخه وقتی شوهر این خانوم الحمدلله سالمه و به احتماله زیاد شاغله بچه گرسنه و بی سرپناه نمیشه که

دارم دیوونه میشم با گریه دارم مینویسم باورت میشه؟؟ به خودم میگم کاش با بچه نداشتن امتحان میشدم تا ...

واااای😍😍😍😍

نا شکری نکن تروخدا 

منم تو ذهنم همچین فانتزی هست ولی خب به مسئولیت و هزینه هاش  که فکر میکنم مغزم دود میکنه 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2706