2733
2734
عنوان

اقدام بعدازلاپاراسکوپی

142 بازدید | 9 پست

اقدام برای بارداری بعداز لاپاراسکوپی کیا باردارشدن چقدر طول کشید تا باردارشدین

تعداد رای : 0
نظرسنجی
۲
0
0%
۳
0
0%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ۳ماه بعد اقدام کردم

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2728
باردارشدین؟

بله همون ماه اول

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2738
من اسفندعمل کردم،از تیر هم با مشورت دکترم اقدام کردم ولی نشدم

عجله نکن 

هنوز زمان زیادی نگذشته 

انشاالله به زودی باردار میشی

اگرم گذشت و نگران شدی برو پیش یه متخصص دیگه به خصوص اگه نازایی باشه بهتره اونا ازمایش های لازمو انجام میدن و شاید لازم باشه یه داروی کوچولویی بدن که تخمدونا فعالتر بشه و زودتر باردار بشی

عجله نکن  هنوز زمان زیادی نگذشته  انشاالله به زودی باردار میشی اگرم گذشت و نگران شدی بر ...

دکترم دکتر شهره بهروزیه توی نیروهایی گفت اگه ماه بعد هم پریودشدی بازم لتروزل مصرف کن اگه نشدی باید داروهای قوی ترتجویزکنم،چون کیست آندومتریوز نازایی میاره😔